Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha rosszul (mereven, nehezen...

Ha rosszul (mereven, nehezen elsajátítva új elemeket) táncolok, egy jó (hogyan ismerhető fel a jó?) magántanárnővel RENGETEG gyakorlás után el lehet sajátítani elfogadható/közepes szinten a standard táncokat (X idő után hibázások és merevség nélkül)?

Figyelt kérdés

A bécsi keringő, a quickstep és a slowfox érdekel elsősorban. Esetleg idővel argentin tangó - de már az első három magabiztos elsajátításának is mérhetetlenül örülnék! :) Mert jelenleg sem nem jó ritmusérzék, sem magabiztosság nincs és táncok esetén nagyon nehezen is jegyzem meg az új elemeket, nemhogy spontán módon, jól alkalmazzam azokat.


29F



2021. dec. 4. 20:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Igen, még akár igazad is lenne, de már nekem(!) rossz, szinte elviselhetetlen, hogy ilyen rendezvényeken (mivel kénytelen vagyok... nem tudtam eddig mást tenni) csupán ülök ott, oszt annyi... :(


Valóban segíteni kellene rajtam, nem jókedvemből, sem unatkozásból írtam ki ezt a kérdést - bőven elkelne a segítő szándék.

2021. dec. 5. 12:48
 2/3 anonim ***** válasza:
ha budai vagy, tudok ajánlani egy jó tanárnőt (írj privát üzenetet). Nem feltételnül magánórára, simán tanfolyami részvétel is sokat érne
2021. dec. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Kisváros.
2021. dec. 17. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!