Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzésnél mennyi időt...

Fegyencedzésnél mennyi időt töltsek az első, könnyebb lépésekkel, amik alapból mennek?

Figyelt kérdés
Vagy ha a haladó sorozatot meg tudom csinálni akkor azonnal jöhet a következő lépés?

2021. dec. 7. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Fokról fokra haladsz, fokozatosan építed magad vele?
2021. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fokozatosan szeretném, mert nem vagyok valami jó formában😅
2021. dec. 7. 18:43
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Hányadik lépésnél tartasz?
2021. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem is kezdtem el, csak utána szeretnék járni az alap dolgoknak, aztán nagyon rövid időn belül nekiállni.
2021. dec. 7. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én street workout versenyzőként mondom neked, hogy az eredeti fegyencedzés könyv szerinti tréning-szisztéma pocsék. Az anatómiát és a realitást teljesen nélkülözi, továbbá a progressziók is hitványul vannak felépítve és bemutatva. Ha nincsenek komolyabb ambícióid, szimplán csak szeretnél javítani az erőnléteden és a saját testsúlyos edzés irányában szeretnél elindulni, akkor Gödrösi Ádám "Street workout mindenkinek" című könyvét tudom ajánlani. Ha tudományos, fizioterápiás tényekre támaszkodva, reálisan megkonstruált rendszer szerint akarsz edzeni és fejlődni, akkor azzal a könyvvel nem lőhetsz mellé.
2021. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nemtudom.Kérdezd meg a zárkatársaidat.
2021. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hallo! Én 11 éve azzal kezdtem, ám mindegyiknél onnan ahonnan ment. A mai napig használom a gyakorlatokat, de nem pont úgyjutottam el a mesterlépésekig ,ahogy a könyv írja. Közbe elkezdtem hasznàlni a meztelen harcos technikajàt, amivel pikpakk megtudtam csinálni az egykezes fekvot és az egylabas guggolást. Én nem olvastam gödörösi könyvét, de nyilván hasznos lehet , hisz érti a dolgát
2022. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!