Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggel futás előtt milyen...

Reggel futás előtt milyen apróságot ehetnék, hogy ne éhgyomorra fussak?

Figyelt kérdés
Vagy nem leszek rosszul, ha éhgyomorra futok? Nem szoktam sokat, 30-50 perc között többnyire, de lehet, hogy rosszul lennék kaja nélkül, de bereggelizni sem szeretnék előtte, hanem majd utána. Eddig mindig este futottam munka után, de most változik a beosztásom, és munka előtt fogok futni legtöbbször. Valami müzliszelet vagy banán szerintetek megfelelő és elég lenne?
2021. dec. 10. 16:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy valami keksz jutott még eszembe, és azt elfelejtettem írni, hogy reggel nem bírok sósat enni, csak édeset.
2021. dec. 10. 16:17
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Naponta legalább egyszer kiírják ezt a kérdést. Lapozz vissza a témakörben és olvasgass.

És amúgy franc tudja, hogy rosszul lennél-e. Valaki lenyom egy teljesértékű súlyzós edzést éhgyomorra, más meg ha kihagyja a reggelit, akkor elájul a buszmegállóban. Ez egyéni szervezettől függ.

Egyébként esetedben a gyümölcs (pl. banán) abszolút ideális.

2021. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gullón keksz teával, kávéval vagy shake-el.
2021. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!