Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Intervallum edzés reggel...

Intervallum edzés reggel éhgyomorra?

Figyelt kérdés

5 kiló zsírtól akarok még megszabadulni úgy terveztem, hogy heti 3x amint felkelek megyek futni vagy szoba biciklizni, 1 percet gyorsan 1 percet lassan 10 percig bírom. Izomvesztés ellen fegyencezek.

Futás után mit egyek mikor, amint befejeztem azonnal egyek vagy várjak 1-2 órát?

Tényleg éhgyomorral a legkönnyebb a zsírégetés?

(Tudom a helyes táplálkozás a legfontosabb diétában)



2013. szept. 7. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

Az izomvesztést sok fehérjével tudod megakadályozni. Kardio után is mehet protein és erősítő edzés után pedig kötelező. Ha nincs tápkieg, akkor pl sült vagy főtt tojás.

Én diétában jobbnak tartom az aerob edzést, kisebb izomvesztéssel jár, de tőlem mindenki azt csinál amit akar, csak jótanács.;)

2013. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egy ideig csináltam aerob edzést de inkább izmot vesztettem mellette, erősítő edzés után hány gramm fehérje kell?
2013. szept. 7. 15:39
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Erősítő edzések után testtömeg/2g fehérje legyen, azaz egy 80 kilós embernek azonnal edzés után kell 40g fehérje. Egész napra pedig ennek az enbernek kell 160g fehérje.
2013. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Dogmatix91 ***** válasza:
Elírta Montez, edzés után 0,5g kell nem 2, de utána az arányokból már látszik ez. Ha bírod az intervallumot éhgyomorra akkor szerintem nincs nála jobb zsírégető módszer. Jól felpörgeti az anyagcserét. Nem tudom mennyi zsír van rajtad, meg miért szálkásítasz, de az intervallum inkább diéta elején ésszerű, később át kell térni az aerobra, feltéve ha nem akarsz elfogyni.
2013. szept. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Úgy akartam írni, hogy a testtömege osztva kettővel és ennyi kell grammban edzés után. De igen ez 0,5g x ttkg. De érted, mindegy hogy kettővel osztod vagy féllel szorzod, ugyanaz a végeredmény.:)
2013. szept. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. szept. 7. 17:32
 7/16 Dogmatix91 ***** válasza:
jogos a pont! félreértettem :)
2013. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De még tudni akarom hogy "Futás után mit egyek mikor, amint befejeztem azonnal egyek vagy várjak 1-2 órát?"
2013. szept. 7. 19:54
 9/16 Dogmatix91 ***** válasza:
Futás után azonnal fehérje (szénhidrát nélkül), utána 1 órán belül szilárd kaja.
2013. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
így van, fehérje, majd később szilárd teljes étkezés.
2013. szept. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!