Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Évek óta minden egyes mozgásfo...

Évek óta minden egyes mozgásformánál (bemelegítés, levezetés, kocogás stb.) miért ásítozom és azt érzem, bármelyik pillanatban el tudnék aludni? Vérnyomásom 140 körüli. Középkorú nő vagyok.

Figyelt kérdés
Köszi.
2021. dec. 24. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyeneknel enis asitozok de edzes kozbe felebredek 😀 Alszol eleget? Nem vagy vitaminhianyos? Iszol eleget?
2021. dec. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha edzés közben felébredsz :), az jó. Én majdnem elalszom. Ha kipihent vagyok ha keveset aludtam éjjel, akkor is a sportolás hatására jön az álmosság érzete. Vitamin, ásv.a szedek. Laborom jó. Kb. Napi 3 liter folyadék megvan. Csak nem értem, sportra megy felfelé a pulzusom, de fordítottan arányosan elálmosodom és futás közben is időnként megrázom magam, hogy ne aludjak be. Jó fura.
2021. dec. 25. 02:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja hat az olyan edzestol enis bealmosodok nekem az csak kardio en sulyzos edzest csinalok. Nagy sulyokkal
2021. dec. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam, minden mozgásformára vonatkozik, vagyis azt írtam "stb." :) Még súlyemeléskor is ez történik.
2021. dec. 25. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!