Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Home office idején milyen...

Home office idején milyen sportot lehet végezni munka közben?

Figyelt kérdés

Sokszor van olyan, hogy pl fél órán át semmit nem kell csinálni, viszont bármikor jöhet egy email és emiatt nem kapcsolom ki a gépet.


Pár plank, fekvőtámasz, felülés? Esetleg más?

Szívesen csinálnék addig valami mozgást otthon a szőnyegen legalább.



2021. dec. 26. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Fekvőtámasz (közben megszakítod 5-10 percenként 1 percre e-mailt csekkolni, ha van meló, akkor persze több, mint 1 percre, ha nincs, akkor mehet tovább)

Szobakerékpár

Futópad (úgy helyezd el a futópadot, hogy rajta futva lásd a gépedet, és amikor feljön, hogy X.Y. e-mailt küldött, akkor megszakítod addig a futást, amíg elvégzed a feladatot)


Igazából bármi...

2021. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

#1-hez pluszba

Esetleg a kettlebbel se rossz. Kicsit változatosabb mozgás. Nem kell ott felmenni 48 kilóig. Csak kicsit átmozgatod vele magad. Vagy valami súlyzóval.

Esetleg egy elliptikus tréner, az csendesebb is mint a futópad, meg másabb mozgás. Nekem pl szokott fájni a térdem a futópadtól, ettől viszont nem.

2021. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
SEMMILYEN eszközök nincs ehhez. Csak egy yoga-matrac. Olyat mondj, amit azon tudok végezni.
2021. dec. 26. 18:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Négyütemű fekvőtámasz. Én szoktam pl. úgy, hogy 5 perc alatt csinálok belőle annyit, amennyit bírok. Nagyon jól hozza a kondíciót, nem kell nagy hely és sok idő hozzá.
2021. dec. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor play áruház és van pár edzős app, pl lábra, fekvőtámaszos, hasizom erősítős, plankra is van. Akkor majd azok mondják, hogy mit és hogy csinálj amihez elég a szőnyeg és kellően átmozgat és segít abban is, hogy hogyan csináld helyesen a gyakorlatokat.
2021. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Ha totál laikus vagy (OFF-os megjegyzés: főleg, ha be vagy oltva - anélkül szerintem nehéz bejutni egy edzőterembe manapság) , akkor érdemes az első néhány edzéshez szakember segítségét kérni a gyakorlatok szakszerű elsajátításához, hogy elkerüld az esetleges sportsérülést.

2021. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy ha nem vagy hatósági karanténban, akkor el lehet menni futni a szabadba, ha van saját kerted, akkor akár kinn a kertben is lehet futni. Átmozgató gyakorlatokhoz (törzshajlítás, karkörzés, helyben futás) megintcsak nem kell semmi...
2021. dec. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
77%
jógamatracon lehet pl. jógázni csak hogy kimondjam akkor már a nyilvánvalót
2021. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igy nem lehet rendesen edzeni h ossze vissza megszakitod, kihul az izom stb. Bar ha nincs semmi eszkozod akk az amis csak ilyen tesis mocorgas
2021. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
Én jógázni meg nyújtani szoktam vagy a lábfejemet edzem az esti balettórára. Most 2 ünnep közt nincs balett, épp gondoltam rá, hogy holnap ha ilyen 1-2 órás pangás lesz, a súlyzókat is előkapom vagy hasazok.
2021. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!