Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A testépítők hogyan tudják...

A testépítők hogyan tudják mozgatni a mellizmaikat?

Figyelt kérdés
Akárhogyan erőlködök nekem valamiért nem megy. Nem is vagoyk testépítő, az igaz, de nem is érzem, hogy lenne ott kontrollálható izom, tehát nem az van, hogy nem megy, mert erő kéne hozzá, hanem az, hogy totál nem érzem. ez normális? Nem jövök rá, hogy mit kéne mozgatnom valahogy. karjaimat be tudom feszíteni, hátamat is, de mellemet nem tudom :D
2021. dec. 27. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Hónaljból feszíts rá.
2021. dec. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell ahhoz testépítőnek lenned.
2021. dec. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem már nagyon leépültek az izmaim, de még mindig tudom mozgatni őket, ha megfeszítem.
2021. dec. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nemcsak a testépítők. Én is tudom simám.
2021. dec. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lazán lógasd magad mellett a jobb karod, a bal kezeddel fogd a jobb melled, aztán a jobb karod feszítsd neki a testednek. Ilyenkor érezned kéne, hogy megfeszül a mellizmod, ha gyorsan ki is engeded, akkor meg "ugrik" egyet.
2021. dec. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: kipróbáltam, befeszíteni be tudom :D de mozgatni nem. tükörbe se látszik semmi, tapintásra csak az, hogy bekeményszik
2021. dec. 27. 22:51
 7/7 Beni1816 válasza:
ha feszíteni tudod,onnantól már csak izomtömeg,agy-izom kapcsolaton kell fejleszteni.
2022. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!