Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mostanában elég sok szűk...

Legion kérdése:

Mostanában elég sok szűk kezes fekvőtámaszt csinálok, mert azt mondták, az jó mellre. Látványosan nőttek a mellizmaim, de nem tudom biztosan, nem a fogyásomtól van-e így. Jó a szűk fekvő mellizom növelésére?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 01:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Teremben is hallottam egy ilyen baromságot, amikor egyik csávó kérdezte a másikat, hogy a mell belső részét mivel lehet edzeni, ott is a "szűk nyomást" javasolták. Baromság. Minél szűkebben nyomsz, annál jobban átveszi a tricepszed a munkát. Nem hiszem, hogy a fekvőzéstől olyan látványosan nőttek az izmaid, kivéve ha eddig nudli volt a szint. De akkor ezen a szinten meg is fogsz állni. Én bő 1 évig fekvőztem meg felüléseztem állandóan és semmit nem értem el vele. Rendesen edzeni kell és kajálni, nincs semmi hókusz-pókusz.
2013. márc. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
meg kéne nézni a mellizom rostok elhelyezkedését /vízszintes/ és akkor látnád hogy nem lehet belső részt edzeni.
2013. márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Természetesen jó mellre a szűk fekvő. Ha mellizmot akarsz fejleszteni saját testsúllyal, akkor ez az egyik legjobb gyakorlat. Valószínű ettől nőtt a mellizmod, plussz lehet a fogyástól is látod nagyobbnak.
2013. márc. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Végülis a fekvőtámasz is jobb mint a semmi..

De jobb lenne ha normálisan kajálnál, pihennél eleget és úgy elkezdeni a súlyzós edzést is.

A fekvőtől egy idő után nem fogsz fejlődni.

Legfeljebb ha előtte egy ideig(legalább 1 év) végrehajtottál súlyzós edzéseket akkor még formálhatsz rajta fekvővel.

De így magában nagy reményeket ne várj :-)

2013. dec. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!