Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért volt hányingerem akkor,...

Miért volt hányingerem akkor, amikor a focipálya körül kocogtam 2 nagy kört?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy aznap ettem édességet, és mivel labdarúgó játékvezetőnek jelentkeztem, félek hogy ez "befolyással" lehet rá. Lehet csak én aggódom túl?

Esetleg leeshetett a vércukrom? Igazából annyi volt, hogy amíg lekocogtam azt a 2 nagy kört megállás nélkül, lenéztem a földre 2 mp-re, elkezdtem szédülni és rá fél percre el is hánytam magam. Esetleg mivel lehetne ezt megelőzni? Válaszokat előre is köszönöm



2021. dec. 30. 02:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom leesett a vérnyomásod, alkalmanként természetes.
2021. dec. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És mit ajánlasz? Ha pl meccset kell vezetnem, mennyi idővel egyek a meccs előtt? PL. 16:00kor kezdődik, reggel? Esetleg délbe? És egyáltalán mit, mi az ami jól is esne, meg nem is ülné meg a gyomrom, tehát nem lenne hányingerem utána
2021. dec. 30. 02:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok gasztroenterológus igy ezt passzolom, de a magnézium bevitel biztosan nem árt.
2021. dec. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D és milyenfajta ételeket ajánlasz, amiben sok a magnézium?
2021. dec. 30. 02:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb módja az étrendkiegészítős bogyók,minden infó rajtuk van mi az ajánlott bevitel.
2021. dec. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Magas volt a vernyomasod és hirtelen leesett nagyon alacsonyra. Nekem is volt már ilyen.
2021. dec. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor iskolai tornaórán futást megszakítva kellett felülést, felvőtámaszt csinálni, majd futni tovább, akkor egy idő után kimentem az öltözőbe. Szédültem, rosszul voltam.

Pedig előtte (általánosban) napi 5-6 napot sportoltam és most - 25 évvel később - is rendszersen sportolok. Tehát nincs gond az állóképességemmel, de vannak mozdulatok, amelyek után kissé szédülök.


Azt mondják, hogy mozgás előtt 1 órával már ne egyél. Ami nem azt jelenti, hogy nem szabad egy falatot sem enni! Ne ülj le ebédelni! Versenyeken, közvetlenül a rajt előtt meg szoktam enni egy müzli szelet szerű dolgot.


Éedemes lenne 1-2 hónapot alapoznod, majd fartlek, intervall edzéseket csinálni.

2021. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hasznos információnak tűnik!
2021. dec. 30. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!