Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem megy nagyobb súllyal?

Nem megy nagyobb súllyal?

Figyelt kérdés

16éves vagyok,63kg,177cm...

fekvenyomok jelenleg 45kg-val,4x8at,amiből az utolsó 1-2 szériánál csak 7 jön össze...50-re akarok lépni,de nem tudok...

ma volt melledzésem,és 8-8-8 45-el aztán 50-el 5 ment... 1,5-2hónapja 45ön vagyok...

Szerintettek ez normális vagy valami gond van?


2010. szept. 7. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Erőltetni kell nincs más megoldás... Minden egyes alkalommal, amikor edzel az utolsó két széria legyen 50-es és amennyi megy... ha befosol akkor is ki kell nyomni. előbb utóbb észre fogod venni, hogy menni fog 6-7-8 ismétléssel is... Én piramisban szoktam edzeni minden 2. hónapban és ilyenkor megkérem az edzőtársam, hogy pakolja le a súlyokat tízesével... mindegyikbe belenyomok amennyi megy és a végén amikor 80-ról indulok és már csak 40 kiló van fent a rúdon még abba is belepusztulok, hogy kinyomjam 5x . De ehhez kell egy megbízható edzőtárs...
2010. szept. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
eröltesd az utolsót..valaki álljon mögötted,de vedd úgy fel a fejecskédbe,hogy te ezt ki fogod nyomni!ha az alap vázizomzatod megvan akkor nem lehet gond.VAn egy státusz amikor nem tudsz több kilót már valamiért.ilyenkor a legjobb szerintem ha átmész pl 30 kilóra.nyomj csak 30 al felkve avgy 15 el-20-al.majd be a mélybe 50 próbáld ki.....de ez rajtab múlik.az előzőé nagyon jó.kövesd az övét:)
2010. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok... elfelejtettem, hogy én két havonta cserélgetem az edzéstechnikát.. az egyik hónapban kis súlyokkal sok ismétlés a másik hónapban kevés ismétlés, nagy súlyok. Bár nem teljesen ide tartozik, de lehet, hogy segít:)
2010. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Srácok,kipróbálom!:)
2010. szept. 10. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!