Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kisebb vagy nagyobb súllyal?

Kisebb vagy nagyobb súllyal?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, kézisúlyzókból 3 vagy 6 kilós súlyzókkal eddzek inkább? Melyikkel érdemes?
2011. nov. 1. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi a célod?
2011. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha bírod a nagyobbal, akkor azzal. a cél mindegy, szálkásításnál és tömegelésnél is ugyanolyan az edzés. a lényeg, hogy intenzíven és szabályosan meg tudd csinálni a gyakorlatokat.
2011. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 dirtboy ***** válasza:

jó olvasást

[link]


[link]

2011. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért azt nem mondanám, hogy szálkásításnál és tömegelésnél is teljesen ugyan olyan az edzés. :)
2011. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Elég sokat számít hogy mit szeretnél elérni, ha nagyon gyenge vagy akkor a kicsivel nagyon sokat, ha pedig tömeg növelni szeretnél akkor inkább a nagyobbal. Teszem hozzá azt is, hogy 15 évesen szerintem még nem érdemes elkezdened súlyzós edzést végezni.
2011. nov. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
pedig de, ugyanolyan az edzés, kivéve esetleg azt, hogy szálkásításnál valaki a kevesebb ch miatt kevesebbet bír... a különbség az étrendben van, meg szálkásításnál a + aerob mozgásban.
2011. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
elkezdheti 15 évesen is, de közepes intenzitással,tehát nem kell versenyszerűen felfogni,de csinálgathatja okosan.Un.öcsém is ekkor kezdte,most meg már nagyobb mint én,és semmit sem szed. :)
2011. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 dirtboy ***** válasza:
nyuszinak igaza van,a kaján múlik nem az ismétlés számon hogy valaki szálkásít vagy tömegel az edzéssel.
2011. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem vitatkozom veletek.olvassatok kicsit.


[link]

2011. nov. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 dirtboy ***** válasza:

és ebből mi derül ki amit te írtál mert elolvastam és semmi.

a cikkben arról van szó hogy minél erősebb izmot akarunk akkor kevés ismétlés ha pedig nem csak gyorsan erősíteni akarjuk hanem a méretét is növelni akkor 5-6-8 ismétlés is kell.

amit meg te írtál nyuszi válaszára az meg az hogy kisebb súllyal nagyobb ismétléssel szálkásodni lehet nagyobb súllyal kevesebb ismétléssel pedig izmot építeni.


olvas már el a cikket még egyszer hogy mit ír meg az hogy te mit írtál nyuszi válaszára.

2011. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!