Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » ÁTLAGBAN! Akik súllyal edzenek...

ÁTLAGBAN! Akik súllyal edzenek, mennyi időnként váltanak valamivel nagyobb súlyra?

Figyelt kérdés
nem profi testtömegnövelőkre gondolok csak akik lejárnak heti 3 alkalommal és elakarnak érni valami normális testet :) szóval csak kb átlagban, 2-3hét? vagy több? pl 40kg-ról 45-re vagy 50-re stb..
2010. nov. 29. 07:14
 1/10 anonim válasza:

Amikor tudsz.


3-4 hetente mérd meg, mennyit tudsz maximum kinyomni (kérj meg valakit, hogy segítsen, ki ne nyírd magad véletlenül). Ez a 100%. Edzeni a legjobb a 70-80%, nem az a cél hogy 1-2-szer kinyomj valami nagyot, mert attól nem erősödsz

2010. nov. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nostro the overlord ***** válasza:
Ez függ attól is mióta edzel. Értelemszerűen minél nagyobb súllyal csinálja már valaki annál nehezebb lesz emelni.
2010. nov. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges dolgokon p*csölsz.Csináld annyival amennyivel szoktad és amikor már túl könnyűnek tűnik vagy nem érzed jól az izmot tegyél még rá.
2010. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindig annyival, amennyivel éppen meg tudok csinálni 3x8 ismétlést. Ez egyik héten lehet, hogy 2 kilóval több, aztán a következő héten lehet, hogy visszább kell venni, mert épp nem aludtam ki magam... sokmindentől függ, a lényeg, hogy leterheld magad.
2010. nov. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Benga ***** válasza:
h4xOr-nak van igaza, amikor könnyűnek érzed akkor teszel még rá annyit amennyivel kényelmesen tudod csinálni.
2010. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nehéz megmondani.... nyáron is annyival nyomtam fekve mint most, azóta ment jobban is - rosszabbul is. szerintem ezt érezni kell.
2010. nov. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Baaazmeg ez annyira egyén és fejlettség függő.. Most h4x0r az írta volna, hogy ő 2 naponta rádob 10 kilót, én meg azt írnám, hogy én 4 naponta, akkor te 3 naponta rádobnál egy 10-est? Ez nem így működik... Egyébként vannak, akik edzésről edzésre 2,5 kilóval emelnek a súlyon, de ők nem is max súllyal fejeznek be egy adott edzést, és nem számolnak azzal, hogy van nap, amikor 110%os vagy, érzed az edzést, és van nap, amikor max 80%os...
2010. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez egy tőlem független kérdés volt, de úgy látszik nem hangsúlyoztam ki eléggé az ÁTLAGBAN szót, csak egy kérdés volt, nem mondtam hogy akkor én is úgy fogom csinálni
2010. nov. 29. 22:12
 9/10 bénabéla11 ***** válasza:

azt próbálják magyararázni az urak hogy NINCS ÁTLAG...


tényleg nem lehet átlagot meghatározni!

2010. nov. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És melyik időszakra vetítsük az átlagot? Ha majd edzel egy kicsit, akkor tudod, hogy majdnem exponenciálisan növekszik az idő a súlyok váltása között. Egyébként írtam, hogy van amikor szar napod van, van, amikor jó, ennyi
2010. nov. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!