Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet ajánlotok...

Milyen edzéstervet ajánlotok rendőrségi fizikai alkalmassági vizsgához? Ha jól tudom 120 pontot kell elérni! 18 éves vagyok 82 kg. Csak futni szoktam...

Figyelt kérdés

2022. jan. 4. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem semmikepp se menj rendornek. Ez az elso szamu tanacsom. Masodik, ha nem hallgatsz ram es megis mennel, akkor felules, futas, fekvotamasz, ingafutas, fekvenyomas, es huzodszkodas az ami kell azt hiszem. Legalabbis mikor en voltam meg az kellett. Ezeket gyakorold fuss, nyomj le idore fekvoket, csinalj felulest, merd le mennyit birsz helybol tavol ugrani, huzodszkodj, menj le a kondiba fekve nyomni.
2022. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Tisztelettel, de a fél osztályom úgy ment át tavaly a fizikain, hogy az egyik dagadtabb, dohányosabb, drogosabb, mint a másik. Legtöbbjük az életben nem sportolt az iskolai tesi órákon kívül, és még akkor sem mindig, mert szerették "otthon hagyni a felszerelésüket".

Ha nem vagy halálosan túlsúlyos, nem törik szét a bokád néhány perc kocogástól, életedben legalább egyszer voltál már lent konditeremben, akkor át fogsz menni a fizikain. Inkább a pszichológiaira feküdj rá, tavaly ott szerettek szórni egy picit.

2022. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. Persze hogy atmegy mar mindenki mert annyira keves a jelentkezo. Havi 180 200 er kezdo jarorkent ki az aki elmegy feleloseggel a hatan allandoan cseszegetve? Ezt a penzt lassan mar egy korlatozott munkakepessegu 4 oras utcai szemetszedessel megkeresi.
2022. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!