Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Használt vagy új nyereg?

Használt vagy új nyereg?

Figyelt kérdés
Már régóta nézegetek nyergeket mert már nagyon kéne egy új. 1 hónap múlva verseny és nem akarom már halasztgatni annyira a vásárlást. Jó lenne ha még verseny előtt megvenném csak nem tudom milyet. Az edőm azt mondja h használtat de nem szeretnék rá halgatni mert beki mindeggy hogy nekem milyen csak roszab legyen az enyémnél, én meg nem tudok egyed dönteni. Azért szeretnék újat mert az az én első olyan nyergem lenne amit én török be, én ápolgatom a kezdetektől. azért szeretnék használtat, mert azt már nem kell betőrni, van aki azt mondja h nagyon rossz a fojamat amég betöröm a nyerget, 350 körül nézegettem ugró nyergeket.

2022. jan. 9. 21:11
 1/4 anonim válasza:
100%

Én újonnan vettem Prestige Paris nyerget. Én törtem be. Semmi rossz tapasztalatom nem volt. Szerettem/ szeretem. Gyakorlatilag észre sem vettem ezt a ,,betöréses” folyamatot.


Még azért voksolnék az új nyereg mellett, mert nyilván tovább tart.

2022. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a használtakra szavazok, sokkal minőségibbeket lehet venni alacsonyabb áron. Persze tudni kell felmérni az állapotát a nyeregnek, nincs-e törött váza esetleg, de még lehet olyat is találsz bőven ár alatt ami zsír új egyszer volt lovon csak nem jó rá.
2022. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En az Antares, CWD, Renaissance, Prestige es az Amerigo nyergeket szeretem nagyon de azok mas arkategoriaban vannak. Viszont ha ezzel a loval hosszu tavon szeretnel versenyezni, szerintem megeri csinaltatni ra egy dragabb, de 100%jo nyerget.
2022. jan. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsóhoz azt hozzátenném, hogy csak úgy csináltass rá nyerget, hogy az csak a te lovadra lesz jó, és saját lóra csináltatott nyergeket nagyon nehéz eladni, és akkor is sokat veszít az árából. Illetve nem is lesz tökéletesen jó rá, pl. Ha izom még megy rá, esetleg veszít belőle stb, stb... Inkább akkor egy nagyon jó minőségű akár használtan "csúcskategóriás" nyereg.
2022. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!