Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem magam miatt kérdezem...

Nem magam miatt kérdezem puszta kíváncsiság. Egy nem profi focista aki érettségit végzett mennyi esélye van a labdarúgásban elhelyezkedni Magyarországon normális fizetéssel?

Figyelt kérdés

Természetesen a megfelelő képesítések elvégzése után.

(Azt tudom,hogy a labdarúgás egy teljesen másik dolog,mint a többi sport,valami uefa cuccossal csinálgatják a képzéseket..)



2022. jan. 10. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ide az érettségi?
2022. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom,olyan alapvetőnek tűnik. Aztán lehet nem kell.
2022. jan. 10. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell a focihoz semmi képzés, de ha nem profi szinten nyomod, akkor a normális fizetés esélytelen.
2022. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ahhoz nem kell képzés, hogy edző lehess?

Én úgy tudtam vannak uefa szintek, stb.

2022. jan. 11. 14:09
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedben labdarúgóról kérdeztél.
2022. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Basszus tényleg,ezer bocs,kimaradt. Így kicsit hülyének néz ki a kérdésem.

Szóval az edzői elhelyezkedésre gondoltam, profi játéktapasztalat nélkül.

2022. jan. 11. 14:43
 7/8 Sanker ***** válasza:

Akarnám mondani az MLSZ képzéseket, de ha jót akarsz magadnak, akkor inkább kihagyod. Nagyon szigorítottak az elmúlt években, önköltséges, minél magasabb szint, annál drágább. A legtöbb képzés Budapesten meg Telkiben van, ha vidéki vagy akkor utazni kell vagy addig odaköltözni. Ezenkívül annyi elvárásnak és feltételnek kell megfelelni, hogy sokan meggondolják magukat még a jelentkezés előtt vagy menet közben kibuknak. A képzések egymásra épülnek, ha nincs meg a vizsgád, akkor nem mehetsz a következőre. Továbbá, sok munkakörre kiterjesztették a licenszet, például pályakarbantartó vagy masszőr. Hiába van valakinek sport és gyógymasszőr végzettsége 15 év tapasztalattal, még NB3-ba se mehet, ha nincs meg az MLSZ masszőr licensz. Ezek alapján szerintem nem sok esélyed van, vagy bárki másnak, aki ilyenben gondolkozik. Amúgy többen bírálták már az MLSZ képzési rendszerét és egyetértek velük.

Talán érdemes külföldön elvégezni a képzéseket, legalább az alapokat. Nem tudom, mi helyzet külföldön, de ott valószínű nem szopatják az embert, mint itthon az MLSZ.

André Villas Boas, José Mourinho, Julian Nagelsmann, Maurizio Sarri, Brendan Rodgers, Ralf Rangnick, Rafael Benítez, egyikse volt profi labdarúgó, mégis megcsinálták, igaz külföldön. Itthon őket fel se vették volna.

2022. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tartalmas,érthető válasz,köszönöm.
2022. jan. 16. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!