Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Videokat vagy oldalakat...

Videokat vagy oldalakat segítségként?

Figyelt kérdés
Egy barátom 16 éves, nem sokat tud a lovakról, de lehet, hogy elkezd, 5 évvel ezelőtt lovagolt egy pár hónapig, de a társaság miatt elment, nagyon szereti a lovakat, viszont még a régi helyen általában ők foglalkoztak a lovakkal, lehet hogy ez lenne az új helyen is, azonban nem igazán tudja mi micsoda vagy hogy kell. Tudtok ajánlani ilyesmi oldalakat, hogy valahogy megismerhesse ezeket?

#lovaglás #ló #lovarda #lovas eszközök
2022. jan. 13. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Őh nem értem a kérdést?

Régen pár hónapot lovagolt az ismerősöd és most is akarna?

Nem értem

2022. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen
2022. jan. 13. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az edző (oktató) mindent el kell tudjon mondani, ami neki kell, ezért kapja a pénzét. Ilyen hobbi videósok videói alapján nem érdemes dolgozni. A lovas etűdöket tudom ajánlani (a lovaglás részét pl a kezdő lovasok részére készített videónak).
2022. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Tudom az edző majd mindent elmond, csak nem akar teljesen tudatlanul elmenni, legalább a legalapabb dolgokat tudja.
2022. jan. 13. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!