Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Horgász márkáknál az Eurostar...

Horgász márkáknál az Eurostar jónak számít?

Figyelt kérdés

Konkrétan botoknál.

Pl ez: [link]



2022. jan. 22. 20:45
A kérdező szavazást indított:
gagyi
elmegy
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Legalja
2022. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy Eurostar orsóm.


Nem egy csúcsminőség, az tény, de nem volt annyira vállalhatatlan ilyen kisebb hétvégi kárászozásokra.


A botokat nem tudom bár a 11 ezret én sokallom, annyit tuti nem adnék egy ilyenért.

2022. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Boccs:

[link]


:D

2022. jan. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A horgászcikkben nincs felső határ. De ez nem azt jelenti, hogy a 12 ezres féderbot két szezon után megnyekken, az 5 ezer forintos orsó beragad.

Van egy NDK-s Germina orsóm, talán 8-10 horgászat van benne, nem használta akitől kaptam. A 3 ezer forintos 2 csapágyas Kamasaki orsóm fényévekkel jobb. És gyerekkoromban tömegek horgásztak Germinákkal. Ugyancsak kaptam egy bakelit-szövet, vagy milyen teleszkópos univerzális botot is. Egy gyűrűcsere után a mai napig lehetne vele matchbotozni, de a 4500 forintos czero bolognai botom sokkal jobb.

Úgy gondolom, hogy átlagos felhasználónak, aki nem azt nézi, hogy a szomszédja mit gondol a felszereléséről, teljesen jó egy silstar, nevis, arno márka.

2022. febr. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!