Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Foglalkozhatok így sportlövész...

Foglalkozhatok így sportlövészettel?

Figyelt kérdés
Sportolni szeretnék, de nagyon válogatós vagyok, és eddig a sportlövészet tűnik a legjobb kikapcsolódási tevékenységnek. Viszont egyszer már volt büntetőeljárás ellenem zaklatás miatt, 2 év próbára bocsátást kaptam úgy fél éve. Ilyen előélettel nem is sportolhatok? (Mivel kell hozzá fegyvertartási engedély, de lehet így nem is adnának) Vagy hogy van ez?

2022. jan. 25. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Fertvertartási engedélyt nem tudom, hogy így kiállítanak-e. De szerintem a sportlövészettel senki sem úgy ismerkedik meg, hogy vesz hozzá egy fegyvert és elkezdi tanulgatni. Kell lennie valamilyen szövetségnek, akik foglalkoznak ezzel, és rajtuk keresztül meg lehet ismerni, lehet gyakorolni, nem kell otthon fegyvert tartani hozzá. Én ilyen irányból közelíteném meg.
2022. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!