Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha sportlövész akarok lenni...

Ha sportlövész akarok lenni (nem csak hobbi szinten), akkor még plusz két sportágat meg kell tanulnom hozzá?

Figyelt kérdés

Nemrég a mamámnak is elmondtam, hogy érdekel ez a sportág, és ő azt mondta, hogy ehhez még 2 sportágat meg kell tanuljak (a vívást mondta, a másik nem jutott eszébe). Mert nem hiszem. Ha valaki 1 sportágat szeret, miért tanuljon még 2-tőt hozzá, ami nem érdekli? :D


Válaszotokat előre is köszönöm!



2021. febr. 12. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez hülyeség, két külön sport semmi köze egymáshoz, nekem nem kellet megtanulnom más sportágat, annyi viszont benne van, hogy sportlövészet mellet, azért szabadtestsúlyos edzést, vagy súlyzós edzést csinálhatsz, nem azt mondom, hogy kell, de azért ajánlott, nyilván nem kell profi szinten csinálni, csak annyira, hogy formába tartsd magad..
2021. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most már megkönnyebbültem :D
2021. febr. 12. 18:49
 3/3 Doros válasza:
100%
Amire mamád gondolt, az talán a háromtusa (úszás, futás, lövészet).
2021. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!