Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kreatin mennyire köti meg a...

A kreatin mennyire köti meg a vizet?

Figyelt kérdés
A kérdésem első sorban arra irányulna, hogy amikor elkezdtem szedni megemeltem a folyadékbevitelt, napi 4-5 literre, este 8 után is ittam még vizet. Amióta elhagytam a foyladékbevitel csak minimálisan csökkent, napi 4 liter körül van, este 7 után már nem is iszom, de éjjel mégis felébredek rá, hogy ki kell mennem vizelni. Korábban ilyen nem volt, reggelig simán kibírtam, sőt akkor még este 8-9 körül is ittam. Ez betudható annak, hogy már nem szedem?

2022. jan. 26. 09:47
1 2
 1/11 BöhömÁkos ***** válasza:
18%
Miért kötne vizet?
2022. jan. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valaki, aki jobban ért hozzá, mint az első?
2022. jan. 26. 10:58
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Miért mi a bajod az első válaszával? Mellesleg te kérdezel a kreatinról, szóval adja magát hogy nem tudod miről beszélsz.


Olvasd tovább a sopp bilderes fasz*ágokat kreatin feltöltésről meg a víz kötésről.


Amúgy is a legnagyobb over rated kiegről kérdezgetsz, amiről azt sem tudod hogy a te esetedben mennyire épül be.


Az meg gondolom 10 iq felett világos, hogy ha növeled a folyadék bevitelt akkor többet pisálsz, ha meg este 8 után is iszod a vizet bögre szám akkor nyilván éjjel kimész hugyozni. Nem kell ehhez magánnyomozó okj sulit végezni.

2022. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Látom értelmezni te sem tudsz, jár a keksz.
2022. jan. 26. 15:27
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Megérdemlitek. Minek szóltok hozzá tízmilliomodjára is ennek a senkiházi szarnak a kérdéséhez? És utána csodálkoztok, hogy hülyét csinál belőletek? Hihetetlen, hogy még mindig nem vágjátok le kilométerekről, hogy minden második kérdést ő ír ki.
2022. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Okos gyerek vagy te is. Lepontoztalak.
2022. jan. 26. 15:59
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Azt se tudom mit jelent az, hogy lepontozni :D

Kit érdekelsz? Olyan szar lehet, hogy az életed egy forintot nem ér és a kutyáknak se kellesz. Toljad a kreatinos kérdéseket, te rágcsáló.

2022. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mégis válaszolsz, na most ki az élettelen? :D
2022. jan. 26. 16:09
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Sok sikert az életben! Semmire nem vitted és 30 fölött már nem is fogod. Ez a maximum, amit kihoztál a sorsodból. Pár ezer szerepjátékozó kérdés egy száz éves oldalon. Vajon lehányod magad a tükörben?
2022. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És még mindig itt vagy, gyerünk, tudsz ennél jobbat is drága.
2022. jan. 26. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!