Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kreatin szedése alatt...

A kreatin szedése alatt jobban megtarja a vizet a szervezet?

Figyelt kérdés

Mostanában elkezdtem kísérletezni a kalóriákkal, hogy megtaláljam az optimális mennyiséget a fejlődésem érdekében, így minden reggel megmérem, hogy hány kiló vagyok és heti átlagokat hasonlítok össze. Még nem találtam meg a pont jó mennyiséget. El szeretnék kezdeni kreatint szedni, de azt olvastam róla, hogy miatta jobban megköti a vizet a szervezet, vagyis számíthatok arra, hogy ha elkezdem szedni, akkor megnő miatta kicsit a súlyom?

Elkezdhetem szedni most, vagy várjak addig, amíg beállítottam a kalóriát?


2021. jan. 23. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Van akit vizesit, van akit nem. Nekem csak 1-2kg jott fel 2 honap alatt cratintol.. de lehet nem is attol. Semmit se tortent tole kb :D Meg ha sulyzos edzest vegzel a merleget kb hiaba nezed. Foleg hobbi szinten. Izom jon, zsir megy. Van h nem is valtozik a suly. A tukor viszont nem hazudik :)
2021. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ne szedjél semmit se!
2021. jan. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem vizesedett, nyáron nyomtam 3 honapos kúrát, csak erosodtem, meg persze mellette is fogytam kalóriadeficittel.
2021. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!