Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes elkezdeni?

Szerintetek érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és már kisgyermekkorom óta akarok valamilyen küzdősportot űzni, de anyukám sosem engedte. Mindig azt mondta, hogy ez nem az én testemnek való, hogy én ehhez nem lennék jó.


Most kitaláltam hogy szeretnék valamilyen küzdősportot kipróbálni, ugyanis mostanában elég paranoiás vagyok az utcán, félek hogy megtámadnak.

De nincs elég önbizalmam, félek hogy nem lennék elég jó, hogy kiröhögnének. Egy rohadt fekvőtámaszt nem tudok megcsinálni...

Szerintetek jó ötlet, vagy hagyjam a francba?



2022. febr. 3. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Annak hogy valaki meg tud e csinálni egy fekvőtámaszt max annyihoz van köze hkgy gyakorolta e, az állóképességről nem mond semmit


Ha szeretnéd, kezdd el. Ha nem is küzdősportot, de pl önvédelmi órát biztos támogatna anyukád is

2022. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Kezdd el! Stresszlevezetésnek, önbizalom-fokozásnak is kitűnő. Az állóképességed nem lesz jobb a semmitől, sport kell ahhoz, hogy fejleszd. Menj bátran! Ha kiröhögnek, az az ő bajuk - rossz társaság hülyegyerekekkel. Tényleg megéri. Mikor érzed majd, hogy erősödsz, ügyesedsz, egyre nagyobb lesz a motivációd.

Mindent bele :)!

2022. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Az elmaradt, hogy veled egyidős lány vagyok, karatézom, imádom. Előző voltam.
2022. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira rossz tévhit az, amit anyád mond. A küzdősportok a legjobb mozgásformák a világon. A legnagyobb sportértékkel bírnak, tetőtől talpig mindent edzenek. A legjobbak a testnek. Az, hogy közben harci tudást is kapsz, csak hab a tortán. Mindenképpen kezdd el. Box, kickbox, thaibox, judo, bjj közül válassz. Ezek hatékony stílusok és többnyire jól is vannak oktatva.
2022. febr. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Nyugodtan kezdjél bele. Mindenki volt kezdő. Majd megerősődsz az edzésektől. HAJRÁ.
2022. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ramiz ***** válasza:
100%
Jó ötlet! Ne hagyd, hogy bárki lebeszéljen róla, ha valóban szeretnéd. Én annak idején hasonló cipőben voltam, mégis kipróbáltam. Nem bántam meg. Te sem fogod, hajrá:)
2022. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el bokszolni, és egy jól irányzott ütéssel a férfiak 80-90%-át kiütöd, ha belédkötnek.
2022. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!