Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha futok attól nem leszek...

Ha futok attól nem leszek izmos ugye? Előbb fogyjak le és csak utána kezdjem a testépítést?

Figyelt kérdés
Nem akarok izmos lábat csak futni szeretnek hogy lefogyjak. Egyébként 60 kg vagyok és le szeretnék fogyni. És csak utána szeretnek izmosabb lenni és elkezdeni a testépítést mivel kézilabdázok, azért gondoltam előbb kene lefogyni, mert ha izmot építek attól is nehezebb leszek és kövéren izmosodok akkor még több kiló leszek plusz az ízületeknek se tesz jót ugye? ezért gondoltam hogy előbb lefogyok kb 54-55 56 kgra és utána már biztosan tudni fogom hogy ha több kiló leszek akkor az izom és nem háj :D 17L ja és amúgy az eredeti súlyom volt 54 kg csak eltört a lábam és az alatt az idő alatt meghiztam. Szóval szerintetek is előbb fogyjak le és csak utána kezdjem a testépítést?

2022. febr. 11. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány centi vagy?
2022. febr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok
2022. febr. 11. 09:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A 170 cm-hez a 60 kg tökéletes, a bmi index alapján is. Szerintem fogynod nem kéne.
2022. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Látszanak a zsír párnàk a combomon a hasamon meg a fenekemen 🤢 a hasamon meg a combom főleg nem jönnek rám a nadrágjaim XD
2022. febr. 11. 09:21
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Ha alig van rajtad izom, márpedig alig van... akkor lehet egyszerre izmot építeni és fogyni zsírból. A rövid sprintek izmosítanak. a hosszútávfutás viszont nem igazán. Intenzitás és időtartam függő.

Nyugodtan edzél. Nem a mérleg számít, hanem a tükör. Ha 63 kiló lennél viszont a segged és a virgácsaid rendben lennének nem zavarna annyira az a hasi felesleg.. illetve semmi nem garantálja azt, hoyg ha nekiállnál most fogyózni akkor zsírból menne le. Sőt, boritékolnám neked már most, hogy tuti nem onnan fog.

2022. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!