Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van értelme ennek? Egy testépí...

Van értelme ennek? Egy testépítő oldalon olvastam ezt és kíváncsi lennék, hogy van-e értelme, ha van, miért?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy hétközben rendesen be kell tartani a tömegnövelő étrendet, majd hétvégén jöhet az "anabolikus sokkhatás", vagyis meg kell duplázni a bevitt kalóriamennyiséget.
2010. szept. 11. 12:32
 1/6 Gyakor ***** válasza:
Nem tudom hogyan lehetne értelme, már az is nagy teljesítmény lenne, hogy pl az én esetemben 3500kcal helyett 7000-t megegyek egy nap túlnyomórészt normál kajából. Eléggé kivitelezhetetlennek hangzik számomra :D
2010. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség.Az izom nem tudja hogy hétvége van.Az izom akkor regenerálódik amikor pihen,tehát edzésen kívül mindig.Ez a dupla kalória esetleg elhízni segít mert ha alapból 2g/tskg fehérje meg 4g/tsk ch-t viszel be erre ráduplázol akkor csak annyit érsz el hogy k*baszottul dagadt leszel
2010. szept. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen mennyiségű kalóriát esetleg szteroiddal tudsz beépíteni
2010. szept. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 clint ***** válasza:
én azt bírom, hogy akármennyi ilyen cikket olvasok, mindig egyik tagadja meg a másikat.
2010. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezért nem olvasok ilyen cikkeket.oldszkúúúúúl a legjobb
2010. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor meglátom ezeket a hipertechnikákat nem is pazarlom rá az időmet hogy átnyálazzam
2010. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!