Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék igazolást...

Hogyan tudnék igazolást szerezni iskolába, ha otthon kondizok, de rendes, jól felszerelt teremben, szigorúan heti 3szor?

Figyelt kérdés
Nincs bajom az iskolai sportfoglalkozásokkal, de számomra semmi előnyük nincsen. Viszont egy elég erős hátrányuk van, ami miatt lehet hogy abba is kell hagynom(egészségügyi szempontok), de a kondi itthon viszont ugye tökéletes lenne

2022. febr. 17. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazolt sportolo vagy, egyesuletben, akkor kaphatsz felmentest. Az egyeni, otthoni gyurmazast senki sem fogja bemondasra elhinni es a sulinak nem kotelessege kimenni hozzad ellenorizni.
2022. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont ez a problémám 😂
2022. febr. 17. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Tanár függő. Ahogy az első is írta igazolt sportolóknál nem szoktak vacakolni, amikor én fociztam nem kellett bejárnom a sulis órákra. Egyetem alatt meg kondiba jártam, nem voltam egy Mr. Olympia, de azért látszott rajtam, így elfogadta a tanár.

Ami miatt gond lehet, hogy ugye kötelező lenne bejárnod és ilyenkor a tanár felel érted. Tegyük fel, hogy valami történik veled, akkor őt fogják elővenni.

2022. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerős nincs konditeremben aki ad neked igazolást hogy oda jársz?
2022. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sok ismerősöm van aki kondizik, ha kérek egy fotót a bérletéről, akkor az elég egy tanárnak?
2022. febr. 17. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem eleg, kell egy konkret igazolas az egyesulet altal alairva, hogy igazolt sportolo vagy. Egy nyomorult berlet nem igazol semmit.
2022. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azert nem hiszem hogy van olyan ember aki megvesz több tízezer forintért egy bérletet és nem használja
2022. febr. 17. 20:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Aranyom, es szerinted elhiszik a 16 eves, szakmunkaskepzos tokinek, hogy tobb tizezerert vett kondiberletet, csak h. ne kelljen tesiorara jarnia?
2022. febr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt a mondatot egyszerűen nem tudom értelmezni😂😂😂
2022. febr. 18. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!