Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan fejleszthetem a felsőte...

Hogyan fejleszthetem a felsőtestemet otthon edzési felszerelések (Pl: súlyzók, pad, stb) nélkül?

Figyelt kérdés

Szeretném főleg a felsőtestemet építeni, mivel igy nézek ki:

[link]


[link]


[link]


[link]


Ezeken az utolsó 2 képeken alsógatyába vagyok, akit zavarná annak szóltam csak.:


[link]


[link]


Semmi pénzem edzőterembe menni, ahogy tükröt venni se, hogy jobban tudjam magam fotózni és megmutatni nektek. Fekvőtámasz, felülés, guggolás (igen, a lábamat se hagyom ki, stb az egész felsőtestemet szeretném izmosítani, a vállamat szélesíteni. V alakúra ha lehet. Egyebként olvastam testípusokról és nekem endomorf féle lehet a testem, mivel felsőcombomtól aljhasamig van a legtöbb zsírom. Amíg itthon vagyok, nincs iskola addig sok időm van ezekre az erősítésekre.


2020. nov. 12. 16:50
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt letöltöttem, megéri használni?

2020. nov. 12. 16:51
 2/18 A kérdező kommentje:
Amúgy van csuklóerősítőm is, amit 20kg-ig lehet állítani. Meg gondoltam elkezdenék futni egy futópadon (használtan vennénk valami olcsót) és azzal futnék.
2020. nov. 12. 16:58
 3/18 anonim ***** válasza:

Ezek az appok többnyire félrevezetőek.


Egyátalán nem lehetséges a linken látható férfiak fizikumát elérni, sőt még közelébe sem menni hasonló gyakorlatokkal.


Jobb mint a semmi és nagyon jó hogy változtatni akarsz az életstílusodon, csak ne várj el tőle sokat.


Csak nézz körbe a play storeban :D


[link]


Ugyan az a cég csinálja ezt az appot is, ami azt igéri hogy 5cmrel magasabb leszel ha letöltöd és elvégzet az ottani gyakorlatokat.


Talán ez jobban szemlélteti egy laikusnak milyen átverések ezek az appok.


Alulinformált embereket kizsákmányolja és sokszor rossz tudás is ad át.

2020. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Meg futópadra van pénzed úgy hogy a "futás ingyen van" de a konditeremre nem.


Hagyuk már...


Akkor vegyél sulyzó készletet ugyan ebből a pénzből használt rozsdásat, amit szinte ingyen hozzád dobnak.

2020. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Futopad szar, inkább szabadok jobb
2020. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináljak? A futópadra még jutna pénz, mivel azt egyszer veszem meg a kondihoz meg havonta adok ki futópad áráért havi bérletet. Meg vírus is van, gondolom bezártak a konditermek is. Ezért szeretnék otthoni gyakorlatokat csinálni, amikkel viszonylag eredményeket érhetek el. Ha veszek súlyzókat, ahhoz többfélét kell vennem, hogy az egész testemnek legyen felszerelése. Ez se jó, mert annyi hely sincs. Összecsukható futópadot vennénk amúgy. Fekvőtámasszal, felüléssel és ilyen natúr edzésekkel elérek valamit 3 hónap alatt?
2020. nov. 12. 18:07
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha a felső testedet akarod edzeni minek veszel futópadot?

Abból a pénzből vegyél egy súlyzó készletet.

Mellesleg első lépéskén a ferde tartásodat javítsd ki.

2020. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És hogyan tudom kijavítani?
2020. nov. 12. 18:18
 9/18 anonim ***** válasza:
Erősítsd a hátizmaidat nyújtsad a mellkas izmaidat.
2020. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Fekvőtámasz megteszi? Vagy hogyan kell ezeket erősítenem? Bocsi csak nagyon laikus vagyok ezekben 😞
2020. nov. 12. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!