Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Felszerelés nélküli edzés otthon?

Felszerelés nélküli edzés otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudnátok tippeket adni, hogy hogyan kerülhetnék nyári formába (persze, a jövő nyáriba😜) otthoni edzéssel? Ha van valami bevált appotok, edzéstervetek, azokat szívesen fogadom!:)

Rólam: 21/F vagyok, sosem szerettem igazán mozogni, de rájöttem, hogy nem lehet így és valamit kezdenem kéne.😃


2018. aug. 25. 21:20
 1/9 anonim válasza:
futás nem egy rossz dolog :P egyébként fekvőtámasz is egy hasznos edzés ha van húzódzkodó rudad otthon húzódzkodás egy remek gyakorlat. ha nincs is felszerelésed de ha városba laksz biztos van ilyen street workout park/ vagy edző park ki minek hívja .
2018. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valamennyi felszerelésre mindenképp szükséged lesz szerintem.Tolódzkodó,húzódzkodó alap, egy gimnasztikai gyűrűvel is rengeteg gyakorlatot tudsz csinálni.Esetleg egy kétkezes rúd tárcsával ugyancsak rengeteget adhat és nem annyira egetrengető az ára, ráadásul simán el tudod pakolni bárhova edzés után.
2018. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

El kell keseritselek, felszereltség nélkül, nem fogsz látható izmosodást elérni otthon. Ha szalkasitani akarsz, akkor az működőképes diéta és futás/biciklizés.

Járj bátran terembe, jövő nyárra nagyot változhatsz.

2018. aug. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most testépítő vagyok, súlyokkal edzek már. Viszont 18 évesen többen elkezdtük gimi utolsó évében a Fegyencedzést, de mivel ez a szó lejáratódott, hívjuk otthoni saját testsúlyos edzésnek. Étrend nélkül csináltam teljesen (azt sem tudtam mi az), de tisztességesen edzettem heti 4-5 napon. Nekem ez arra volt elég, hogy 2 év alatt 10 kiló izmot magamra szedjek és vékony pálcikaemberből átlagos, vállas alkatú lettem és nagyon sokat dobott az önbizalmamon.


Fekvőtámasz, lábemelés, guggolás, híd, húzódzkodás. Az utóbbihoz kellhet ajtókeretbe szerelhető húzódzkodó rúd, de nem 100% és ha kell sem drága.


Nagyobb izmokat lehet elérni edzőterembe járva, súlyokkal dolgozva, de első körben azt sem hülyeség elkezdeni, aztán majd ha tényleg érdekel, úgy is tovább fogsz kutakodni és a súlyzós edzést is megismered.

24/f

2018. aug. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Kajálásra odafigyelés nélkül, fegyenccel 10 kiló... Mesélj még!
2018. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, 10 kg izom! Na az a nem gyenge.


Taníts minket mester!

2018. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18 évesen érettségikor 197 cm-hez 74 kiló voltam (nagyon ektomorf vagyok), kb 21 évesen pedig 85 kiló. A hájat nem nagyon ismeri a testem, zsírosodni nem nagyon tudok.
2018. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aha, tehát akkor az 10 kg szín izom. Értem. Oké :)
2018. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szumma summarum, ha ténylegesen izmosodni szeretnél, terem!
2018. aug. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!