Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Rudas fürdőben hogy működik...

A Rudas fürdőben hogy működik a férfi nap a török és a gőzfürdőben? Hogyan kell viselkedni? Ezt a kötényt a medencében is hordani kell? Kicsit szégyenlős vagyok. Normális a közönség?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam és kicsit szégyenlős vagyok. A kötényt hogy kell hordani? Végig rajtam van vagy amikor a medencébe megyek le kell venni? Vannak, akik nem hordják a fürdőben egyáltalán? A merülő medence mire szolgál? A szaunában meztelen kell lenni vagy marad a kötény? És ugye normális a közönség?

2022. febr. 18. 20:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Rudasba járnak heteró fiúk is bőven, és naná messziről kiszimatolják, ha vki másképp néz rájuk ... tapasztalat. és jobb nem bepróbálkozni, mert gondok lesznek.
2022. febr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Párommal voltam ott és vigyázni kell, szárítom a hajam, erre egy dagadt aberrált rohadék elkezdte hátulról simogatni a fejemet, hogy szárítsam meg jobban a hajamat. Egy hajszálnyira álltam attól, hogy tökön ne rúgjam........
2022. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
akkor még olcsón megúsztad. tudok olyan storyról h az illető megmarkolta a golyóit a srácnak :)
2022. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
A szauna rész ha jól tudom nem a török fürdőben van. Míg átmegyek a szauna részbe, addig kell fürdőruha?
2022. jún. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
78%
Törökfürdőben is van szauna meg gőzkabin.
dec. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
hát basszus nekem egyszer rámarkolt valaki és azt se láttam, ki volt az. na azóta nem megyek.
dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!