Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetne lapos hasam?

Hogy lehetne lapos hasam?

Figyelt kérdés

A teremben vannak gépek. Mindegyiken vég szoktam menni illetve különböző gyakorlatokat is csinálok a földön. Az edzéssel úgy gondolom nincs gond. Az étrenddel kellene valamit kezdenem. Összevissza eszek. (3 műszaknak is köszönhetem ezt.)

Nem vagyok kövér. 170cm vagyok és 56kg. Én teljesen lapos hasat szeretnék. Ezt a pici zsírt is el szeretném tüntetni. Milyen étrend lenne jó?

Ezek mellett formásító edzést csinálok. Vastagabb és vékonyabb se szeretnék lenni..

Ha nagyon keveset eszek meg zöldségeket fogyasztok akkor lapos a hasam de a fenekem is eltűnik. Mi lenne jó?

23/L



2022. febr. 22. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Plasztikai műtéttel (a hason ugyanis a köldök alatt végigfut egy zsírszövet). A hői has egyébként anatómiai okok miatt sem lapos.
2022. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem "nagyon keveset" kell enni, hanem jól kell enni. Írass egy étrendet táplálkozási tanácsadóval és kövesd azt.
2022. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Mindened rossz. Az edzésed és a kajálásod is. A tudásod nulla. Az információs forrásod nulla. Egy jó személyi edző nélkül semmit nem fogsz fejlődni.
2022. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fehérjedús étrend, kalóriadeficittel. Előbbi higy ne veszits izmit utóbbi higy zsírt veszíts
2022. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Általános ülőmunkàra tud ètrendet adni. A 3 műszakra nem tudnak írni.
2022. febr. 23. 00:17
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Én szívesen írok. Mindjárt küldöm a számlaszámom.
2022. febr. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%

5# na ne mondd. Szóval mindenki, aki 3 műszakban dolgozik, szarul kajál és el van hízva. Ugye hogy nem.

Keresd meg Perjes Kingát, nekem ő írta az étrendem, olyat fog neked írni 3 műszakra, hogy ihaj.

2022. febr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem nincs el hízva én vagyok az élő példa :D

Megkeresem

2022. febr. 24. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!