Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a balettról?

Mi a véleményed a balettról?

Figyelt kérdés

2022. febr. 23. 16:13
 1/8 Metionin ***** válasza:
87%
Szeretem. Nézni is, csinálni is.
2022. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem tudtam művészetként élvezni, bár méltányolom a bele fektetett munkát, de mégis valahogy ugrabugrálásnak tartom.
2022. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Gáz.
2022. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Szép, kecses, finom, de szerintem (- mondom ezt laikusként -) a balett komoly szinten művelve káros a lábfej csontjaira, ízületeire nézve, de hobbistaként, ha ilyen veszély nem fenyeget, és nem kell spiccre állni, biztos élvezhető.
2022. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
4. Spicc nélkül is terheli az ízületeket és amúgy hobbisok is tudnak spiccelni, ha kiskoruktól kezdték és kialakult hozzá a megfelelő rüszt de pl. nem vették fel őket intézetbe. Én pl. épp ma realizáltam, hogy a múlt héten meghúzódott hátam pont talpon végzett gyakorlatoknál fáj a legjobban, spiccen meg nem, az okát egy gyógytornász biztos meg tudná mondani de mivel nem értek hozzá, igencsak meglepődtem.
2022. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem élvezem a balettot mint művészet de értékelem, hogy mennyire durván kontrollálniuk kell a testüket hogy egy-egy gyakorlatokat meg tudjanak csinálni.
2022. febr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Szép jó de a lányoknak valo
2022. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A balett gyönyörű látvány. Hihetetlen lemondásokkal jár profinak lenni. Ráadásul azzal a tudattal fektetnek bele mindent, hogy nem is megy majd 60 éves korig, mint pl. egy zenésznek.

Számomra nagyon szép a testük is. (A lányok járása tipikus.. vicces is, és baromira szexi.. szerintem :)

2022. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!