Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi értelme van alakformálá...

Mennyi értelme van alakformálás szempontjából az aerobiknak?

Figyelt kérdés
Mondjuk heti 2 alkalommal egy óra magas intenzitású aerobiknak van értelme? Alakformálás a cél. Járok egy órára de azt figyeltem meg,hogy vannak 4-5 éve ezt a mozgást végző lányok akik egyáltalán nem csinosak,teltek voltak mikor elkezdték és most is azok( Kangoo jumps egyébként). Nem akarok feleslegesen kifizetni heti 4000 forintot két órára,akkor inkább járok edzőterembe ahol havi 7000 a bérletem ára. Melyik a jobb?

2022. febr. 25. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Alakformálás...

Gyakran olvasod a Nők Lapját?

Vágod, hogy az ilyesmi a diétán és a kalóriabevitelen múlik?

2022. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
kétszer futottam neki hogy írjak egy választ de az alapokkal van gond. Ha elsősorban fogyni akarsz az étrendeden változtass, zsírt még mindig nem mozgás közben égetünk...
2022. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Van értelme, hiszen magas intenzitású mozgás, de nyilván csodát nem tesz. Ha valaki eljár ide heti 2-szer, de amúgy az étkezésére nem figyel és ezen kívül semmit nem mozog, akkor nem lesz tőle vékony.

Annak jó az ilyen típusú óra, aki szereti a csoportos edzéseket és szívesebben csinálja ezt, mint az edzőterembe járást egyedül. Ha neked ez nem szempont, akkor jobban megéri az edzőtermi bérlet.

2022. febr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés kb Kiskegyed színvonal a 2000es évek elejéről

Felülés is megy?

2022. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok fogyni,50 kiló vagyok.
2022. febr. 25. 17:29
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem célom a zsírégetés,formásodni szeretnék mert vékony vagyok de nem akarok attól plötty lenni
2022. febr. 25. 17:30
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagy fejlődésre számíthatsz...
2022. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kösz, kedves vagy.
2022. febr. 25. 20:22
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Alakformálás, aerobik, kangoo jumps. 2022 van. Mégis mire számítasz?
2022. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

Aerobik, kangoo jumps, ezek ugrálás. Leegyszerüsítve:

Az alakot az izmok adják, az ugrálós edzések meg mondjuk leszálkásítanak, azaz lepucolják a zsírt az izmokról, (persze csak megfelelö étrenddel karöltve) hogy azok szépen elötünjenek, attól lesz jó alakod.

Ha viszont nincs rajtad izom (az aerobiktól nem is lesz, ahhoz erösítö, súlyzós edzés kell) akkor nincs, ami jó alakot csináljon. Vékony leszel, bár már most is az vagy, meg plöttyedt, aztán annyi.

Aerobikra meg ezekre a csoportos bohóckodásokra a társaság és a hangulat miatt megy az ember, meg mert folyik róla a víz, ha normálisan csinálja, de ettöl nem lesz jó alakod, (karizom, combizom, feszes, kerek fenék stb.) ahhoz erösítö edzés kell.

Ha engem kérdezel, akkor egyértelmüen az edzöterem, nem is kérdés. De ott se a két kilós súlyokkal szelfizz, meg a pinatárogatóban ülve nézegesd az instát, (de hányszor látok ilyet...) hanem rendesen emeld meg a súlyt.

2022. febr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!