Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Keressek kifogást vagy menjek...

Keressek kifogást vagy menjek karatéra? Menstruáció.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már fél éve megjött, de eddig mindig megúsztam a karatét. (vagy karanténba voltam, vagy még nyár volt vagy őszi/téli szünet volt vagy pedig az edzőnek közbejött valami)

Hétfőn meg fog jönni és most a karate se marad el.

Nagyon szeretem ezt a sportot, de nem szeretném, hogy történjen egy "baleset" és a fehér karate nadrágomon legyen egy vérfolt.

Nem tudom a többi lányt megkérdezni, hogy ők hogyan csinálják mivel csak hárman járunk lányok.(egyik az már 40+ os. A másik meg nagyon fiatal 6-7év de nem is mindig, jönnek edzésre)


Mit csináljak?

Menjek el vagy pedig keressek valami kifogást?


Heti kétszer van edzés és az edzőnek gyanús lenne, hogy miért nem megyek mert én még gipszes kézzel is jártam amikor eltörött a kezem. Meg online edzéseken is mindig jelen voltam (volt, hogy csak nekem tartotta).

Neki meg nem szeretnék hazudni mert nagyon bírom (lehet kicsit jobban is a kelleténél 😅)


Aki karatézik vagy Judozik lány ezt, hogy oldja meg?

Tampont nem használok.


Légyszi segítsetek!



2022. febr. 27. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Pedig tamponnal szoktuk megoldani. De ha fájdalmaim is vannak, márpedig az első napokban szoktak lenni, akkor nem megyek edzeni. Kevesebbet is bírok olyankor.
2022. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fájdalmak nem szoktak lenni. De a tampont anya még nem engedi mivel még csak fél éve jött meg.


Köszönöm a választ!

2022. febr. 27. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:
92%
Besétálsz egy boltba és veszel mini tampont. Semmi bajod nem lesz tőle, csak cseréld rendszeresen. Én a legeslegelső menstruációmtól fogva tamponozok. Anyukádnak pedig nem kell az orrára kötnöd. Betétben én sem kockáztatnám meg az edzést.
2022. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!