Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem járhat fiú ritmikus Gimnasztikára?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve tudtam meg lány barátomtól hogy RG-zik. Ráadásképpen még országos első is volt. Viszont erre nem tudott válaszolni.

A napokban megkérdeztem egy edzőt a hirdetés miatt és kedvesen annyit írt, hogy "Magyarországon ez nem megszokott". Külföldön viszont gyakori a RG-s fiúk és tornászok.

Engem nagyon érdekel a RG és levagyok nyűgözve. Képek és videók alapján nagyon megszerettem és tetszik. Valamennyire még a balett is. Minden nap látom a sok csodás RG dressz hírdetést és a felszereléseket és nézem milyen színes és változatos sport ez. Igen lehet 26 vagyok...(fejben nem nőttem fel nagyon, de hisz a pasik mikor nőnek fel) De testileg egy vékony tinilány alkatom van 168as magassággal. Lány barát szerint ez még elég jó volna RG-hez és a vékony lányos alkatom is a hosszú hajjal.



2022. márc. 10. 17:45
1 2
 11/14 anonim válasza:
75%

Az RG női sportág!

A balett teljesen más, ne hasonlítsa vele senki.

2022. máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Az RG csak magyarországon női sportág. vagyis magyarban csak nők/lányok Rg-znek. De külföldön van több országban is lehet fiú is. Azóta olvasgattam kicsit. csak magyarnál ez berögzült hogy csak lány sportág a RG. A balett viszotn magyaroszágon nagyon híres. Még egy híres férfi balettos is volt. Viszont azóta volt szerencsém ebben-abban.


Beiratkoztam balett edzésre és már a 6 alkalommal megyek. Nagyon tetszik de picit erős még a elején de azt mondják javulni fog. A oktató hölgy is kedves és lányként tekint így lányos irányba tanít balettban. De találtam Ritmikus gimnasztika tanárt is akinél külön órákat veszek és huhh le a kalappal a lányok előtt. A rengeteg nyújtások és mozgás napi 2-3 órában nem kevés. :)

2022. máj. 29. 18:16
 13/14 anonim válasza:
66%
Tornász fiúk tényleg vannak, de ha annyira bele is képzeled magad, őszintén, hogy állna egy fiún egy rg dressz?
2022. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen vannak tornászok de ők is sima dresszben vannak. Attól hogy a RG dressz színesebb és kidolgozottabb a lányoknak a versenyen az érthető. De ha van pénzem rá miért ne? Értem hogy arra gondolsz hogy egy fiún furán állna de ha nem Izgul "úgy" Mint ahogy itt mindenki azt hiszi hanem konkrétan maga a Rg érdekli akkor nincs semmi gond. A RG edző is mondta nincs ezzel semmi gond mert lehet szivacs párnázás a RG dresszben. vannak olyan RG verseny dresszek ahol van szivacs lent mert olyan a lány koreográfiája hogy ne legyenek kellemetlen fotók. mint a korcsolyásoknál is. az hogy 50-100ezer egy verseny dressz engem meg nem érdekel. Ha telik rá kit zavar?
2022. jún. 23. 02:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!