Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten bokszedzés versenyf...

Budapesten bokszedzés versenyfelkészítéssel?

Figyelt kérdés

Budapesten hol találok minőségi bokszedzés? A versenyzési lehetőség nyilván a képességektől függ, de szeretném ha lehetne lehetőség rá. Azt tudom hogy a Bacskai Balázs tart edzéseket, viszont 5000ft/alkalom egy csoportos edzésre úgy gondolom drága, és legjobb tudomásom szerint hobbstákat edz. Ezen kivül amivel neten, vagy hallomásból találkoztam az a GBF, weboldal alapján szimpatikus, de nem találni róla több infót, illetve van még a Bogdán Zsolt, ő elméletileg jó edzéseket tart, viszont nem tudom hogy versenyzőkkel is foglalkozik e esetleg.

Amit még szeretnék említeni hogy az amatőr boksz annyira nem vonz, ha versenyzés lenne, akkor azt a profi boksz szabályrendszerébe szeretném megtenni, amit szinte sehol sem találni semmit.

Ha bárki tud valami jót, kérem írja le. Köszönöm.



2022. márc. 15. 08:35
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Mármint elhiszem hogy van olyan aki kifizet hasonló összegeket, de nem hiszem hogy a legelején már ennyit rászánnának a profi karrierjük elején a bokszolók, főleg nem itthon.
2022. márc. 15. 12:54
 12/25 A kérdező kommentje:

10es. Ki mondta hogy jó vagyok? Vagy évtizedeket öltem sportokba?

Komolyan, nem értem az ilyen embereket, feltettem egy kérdést, mert érdekel a téma, szeretném kipróbálni. Szerettem volna segítséget. De ehelyett kaptam egy csomó olyan kommentet ahol belém állnak. Ha nem tudsz az emberen segíteni, a kérdésre válaszolni, nem kell hozzászólást írni.

2022. márc. 15. 12:58
 13/25 anonim ***** válasza:
42%
De te miért szeretnél profi versenyeken indulni? Már most is profi vagy, mester. Nincs szükséged versenyekre. A hozzászólásaidból is látszik, hogy egy élő legenda vagy. Én nem erőltetném feleslegesen ezt a versenyzés dolgot. Így is isten vagy.
2022. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
De most komolyan, ennek mi értelme?
2022. márc. 15. 13:01
 15/25 anonim ***** válasza:
74%
Továbbra sem tudjuk, hogy hány éves vagy. Maradjunk annyiban, hogy nem hiszem, hogy fogsz találni egy olyan egyesületet, ahova te 18-20-30-35 évesen besétálsz, és azt mondod, hogy "sziasztok, sok tapasztalatom van kontaktsportokban, bokszoltam is évekig, érdekelnének a profi versenyek", erre ők pedig bólintanak egyet, beneveznek téged egy rangos bajnokságra, majd két forintért elkezdenek téged edzeni. Nem túl reális.
2022. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Igen, ez nem túl reális, de ha lemegyek valahova edzeni, megmondom hogy ha esetleg az edző is úgy látja van értelme, akkor nem zárkóznék el a versenyzéstől. Kifizetem a reális díjat az edzésekért, természetesen az elején a csoportos edzésekre.

Ez is túl irreális? Vagy ilyenre nem is gondoltál?

2022. márc. 15. 13:12
 17/25 anonim ***** válasza:
52%

"Kifizetem a reális díjat az edzésekért, természetesen az elején a csoportos edzésekre."

Még jó! 🤣


"Ez is túl irreális? Vagy ilyenre nem is gondoltál?"

Én nem gondoltam-e? Én nem gondoltam semmire, te kérdezel hülyeségeket, én pont leszarlak, én aktív versenysportoló vagyok, jól vagyok, köszönöm szépen. Viszont esetedben a problémát továbbra is a korod okozza, ugyanis felnőttként már nem túl sok REALITÁSA van annak, hogy te újrakezőként, új egyesületnél, szinte a nulláról fel tudd építeni annyira a boxtudásodat és a technikádat, hogy komolyabb bajnokságokon is jól szerepelhess olyan atléták ellen, akik kiskoruk óta ugyanazon klubnál edzenek, és 100 éve versenyeznek.

2022. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Örülök hogy verseny sportolsz, de ha ennyire leszarsz, miért kommentelsz? Nem mondtam hogy szeretnék egy hatalmas bokszoló lenni, de szeretnék versenyezni. Szerintem nem irreális. Viszont amit te csinálsz csak provokáció, segíteni meg sem próbálsz, viszont a sértegetés az megy. Remélem jobb sportoló vagy mint ember. Nem muszáj többet írni, sikerült annyira széttrollkodni ezt a kérdést hogy ne kapjak rá semmi normális választ.

Köszönöm nektek!

2022. márc. 15. 13:25
 19/25 anonim ***** válasza:
59%

"Nem mondtam hogy szeretnék egy hatalmas bokszoló lenni, de szeretnék versenyezni. Szerintem nem irreális."

Te magad mondtad a kérdésleírásodban, hogy az amatőr boksz nem vonz, és a profi ligában óhajtod nyomni. Lehet, hogy ezt te már elfelejtetted, vagy több személyiséged is van, de bocsi, hogy mi a leírásod alapján írunk választ. Ha szerinted ennyire reális, hogy felnőtt félkezdőként te aktív versenyző tudsz lenni magasabb szinten, mint egy helyi mikulás kupa a falu művelődési házában, akkor hajrá! Nem értem, hogy akkor mi a kérdést. Kezdj el telefonálgatni és e-maileket írogatni, hogy melyik egyesület fogad téged tárt karokkal, alacsony tagsági díjjal (biztos rengeteg ilyet fogsz találni), aztán kezdd el valahol a sportkarriered. Nyomjad, szurkolok, tényleg!


De ha te ennyire biztos vagy a dolgodbon, akkor miért írtál ki kérdést? Te eldöntötted azt a nem túl REÁLIS dolgot, hogy felnőttként is

2022. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Láttál már profi versenyeket? Magyar viszonylatban a profi versenyeken sokkal rosszabb a színvonal mint egy amatőr kupán. Attól hogy az amatőrt amatőrnek hívják semmivel sem rosszabbak, csak valamivel másabb a szabályrendszer.


De van olyan mint például egy Bryant Jennings, amerikai bokszoló, elég idős korába vágott bele a bokszba, karbantartóként dolgozott sokáig a boksz mellett, és világbajnoki meccsig eljutott.

Egy példa csak, hogy van ilyen is.


Viszont én azt mondok neked, hogy jó edzést, sikerekben hazdag életet, de ha nem tudsz segíteni, csak kötekedni, kérlek ne írj. Köszönöm

2022. márc. 15. 13:44
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!