Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten bokszedzés versenyf...

Budapesten bokszedzés versenyfelkészítéssel?

Figyelt kérdés

Budapesten hol találok minőségi bokszedzés? A versenyzési lehetőség nyilván a képességektől függ, de szeretném ha lehetne lehetőség rá. Azt tudom hogy a Bacskai Balázs tart edzéseket, viszont 5000ft/alkalom egy csoportos edzésre úgy gondolom drága, és legjobb tudomásom szerint hobbstákat edz. Ezen kivül amivel neten, vagy hallomásból találkoztam az a GBF, weboldal alapján szimpatikus, de nem találni róla több infót, illetve van még a Bogdán Zsolt, ő elméletileg jó edzéseket tart, viszont nem tudom hogy versenyzőkkel is foglalkozik e esetleg.

Amit még szeretnék említeni hogy az amatőr boksz annyira nem vonz, ha versenyzés lenne, akkor azt a profi boksz szabályrendszerébe szeretném megtenni, amit szinte sehol sem találni semmit.

Ha bárki tud valami jót, kérem írja le. Köszönöm.



2022. márc. 15. 08:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%
Ha ennyire nem vagy képben, hogy jut eszedbe azonnal profiként versenyezni ember? Lövésed nincs az egészről, nevetséges a kérdésed
2022. márc. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Kezdő vagy, kérdező? Most kezdenéd a bokszot? Csak mert ha a válasz igen, és elmúltál 10 éves, akkor az aktív versenyzésről, az élsportról, és úgy amblokk a profi bokszról feledkezz el.

Hány éves vagy?

2022. márc. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%
Ha 5000/alkalom sok egy profi felkészítésért, akkor erre a sportra neked nem telik.
2022. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

5000/alkalom egy csoportos, hobbistákkal való edzésért sok.

De szoktam egyébkén én nézni magyar profi bokszolókat, és őszintén nehezen hiszem hogy akár csak a fele is kifizetne alap hangon havi 200ezret edzésre.


De kérlek, áruld el, mennyit kéne rászánni havonta arra hogy versenyző lehessek? Csak az edzésre. Érdekelne a tapasztalatod.

2022. márc. 15. 11:47
 5/25 anonim válasza:

4.-re.


Csak az edzésre, havi 3-400. + orvos, kaja, masszázs, ...

2022. márc. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves vagy? Válaszolj már a kommentelők kérdésére, ha valóban segítségre van szükséged. Ha pedig nincs, csak trollkodsz, mert ezzel telnek a napjaid, akkor gratulálok.
2022. márc. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

A sok troll között elkerülte a figyelmemet a kérdés. De nyilván trollkodom, azért tettem fel sporttal kérdést… ha trollkodnék népszerübb témát választanék a boksz edzésnél.

De második kommentelőnek, nem, nem vagyok kezdő, sok kontakt sportban versenyeztem már, bokszoltam is éveket, csak nem olyan helyen ahol versenyzés is lett volna.


Viszont én nagyon soknak gondolom azt a 3-400 ezret. Nem hiszem hogy anno egy Séra Zoltán, vagy Micskó Sándor, Mizsei György, Fekete Laci, de akár egy Klasz Árpi is kifizetne/kifizetett volna havi 400 ezreket csak edzésre.

2022. márc. 15. 12:31
 8/25 anonim válasza:

"Viszont én nagyon soknak gondolom azt a 3-400 ezret. Nem hiszem hogy anno egy Séra Zoltán, vagy Micskó Sándor, Mizsei György, Fekete Laci, de akár egy Klasz Árpi is kifizetne/kifizetett volna havi 400 ezreket csak edzésre."


Ezért kell szponzor, menedzser, szerződések, 2.-3. állás, és sajnos ezért mennek bele sokan alvilági dolgokba is.

2022. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De ez teljesen irreális összeg. Itthon egy-egy meccsekkel örül a sportoló ha kap egyáltalán pénzt. Ha kap is, 20-50 ezreket keres. Külföldre ha hívják őket, akkor is párszázezer amit megkapnak ezek a sportolók.
2022. márc. 15. 12:51
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, hogy ilyen nagy sportmúltad van versenyzés terén? Gondolom minden sportba évtizedeket öltél, hogy ennyire mindenben jó vagy. Ha ennyire otthon vagy a boksz világában is, akkor hogy-hogy nem ismersz magadtól is profi bajnokságokra való felkészítő edzőket?
2022. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!