Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az mennyire igaz, hogy edzésse...

Az mennyire igaz, hogy edzéssel el lehet érni, hogy a derekam és a csípőm+mellkasom mérete között megváltozzon az arány?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy tényleg lehetséges, hogy edzéssel vékonyabb legyen a derekam úgy, hogy közben a csípőm és a mellkasom ugyanolyan, vagy szélesebb marad/lesz? Például ha most van kb. 16 cm közöttük, abból lehet 25 cm valaha?

2022. márc. 15. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek izületek és csontok. Van egy kis anatómai fogalmatlanság, és egy kis káosz a tudáshiány miatt a fejedben. El tudod magyarázni érthetően, hogy pontosan mit szeretnél? Csak mert egy kicsit irreálisnak érzem az elképzeléseidet.
2022. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1: Ez csak egy kérdés, szerintem érthetően leírtam, hogy mi érdekel. Azt is megértem és elfogadom válasznak, hogy ez valószínűtlen dolog. Egyébként meg az érdekelt, hogy a derék és a csípő méretének arányát meg lehet-e változtatni. Ennél jobban nem tudom megfogalmazni, ha az arány szót nem érted, akkor itt a wikipédiás megfogalmazás: "Az arány két azonos mértékegységben kifejezett mennyiség közötti viszony, amely alapvetően a mérés útján történő összehasonlításból állapítható meg."

De ezek szerint a válasz nem. Köszönöm.

2022. márc. 15. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha izmosabb lesz a feneked és szélesebb a hátad/vállad akkor optikailag valamivel vékonyabbnak tűnik a derekad , de alapvetően azért a testalkatod nem fog megváltozni . A csípő derék arány az genetika sajnos.
2022. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A derekad, a csípőd és mellkasod méretén a szó szoros értelemben nem tudsz változtatni, mivel ezek nem izmok, maximum csak izmok veszik körül őket. A nagyobb gond az, hogy az agyad méretén sem tudsz változtatni. Ez akár okozhat komolyabb problémákat a későbbiekben. Csodáélkoznék, ha eddig nem okozott volna. Nem pontosan értem, hogy miért ilyen értelmetlen elképzeléseid és céljaid vannak. Ennyire befolyásolnak az insta modellek vagy a youtube videók? Csak edz normálisan, progresszíven, táplálkozz kiegyensúlyozottan, regenerálódj eleget, és jól fogsz kinézni, ha most nem is nézel ki jól. Ne az izületeid arányán rugózz, ugyanis ha nem vagy egy mutáns, akkor olyan nagy bajok nem hiszem, hogy vannak azok méretét tekintve.
2022. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!