Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit jelent pontosan a szöglet...

Mit jelent pontosan a szöglet hendikep tippmixen?

Figyelt kérdés

Így raktam a mai meccsre:

Barcelona - Galatasaray

Szöglet hendikep

+3,5 galatasaray

Azt értem hogy a galatasaray 4 szöglettel kezdd, de az lett volna a cél hogy így is a barcának legyen több szöglete és végül ők nyerjék ebből a szempontból a mérkőzést. Akkor jól tettem meg, vagy ugyanígy kelett volna csak a barcára?



2022. márc. 17. 15:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves Idiótázó kommentelő! :)

Ahelyett hogy itt sír a szád hogy nem jönnek a papírformáid, rendesen meg kell nézni milyen meccsre teszel.

A belső frusztrációid, hogy neked nem jött, nem itt kellene kiélned.

Én egy ideje tippmixelek de hendikepre még nem nagyon tettem, ezért kérdeztem azt amit.

Peace

2022. márc. 19. 16:06
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
En nem fogadok papirformara te szerencsetlen es veled ellentetben olyanra sem amit nem ismerek.. legkozelebb tegyel krikettre hatha eltalalod azt is hulyeje.
2022. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
"harag választás és szokás. A frusztrációra adott reakció arra késztet, hogy viselkedjünk olyan módon, amit nem szeretnénk. A mély harag az őrület egyik formája. Őrült vagy, amikor nem tudod irányítani a viselkedésedet" :D
2022. márc. 19. 17:24
 14/14 anonim ***** válasza:

En nem haragszok rad. Csak szanlak. Nem azert mert tevedtel. En is szoktam. Hanem mert nem tudom megerteni hogy valaki miert csinal olyat amihez nem ert. Miert teszel olyanra amirol fogalmad sincs.


Ez nem szemelyes. Minden hozzad hasonlon jot rohogok amikor valaki itt kerdezi hogy bejott e vagy szamit a rendes jatekido hosszabbitasa a fociban..

2022. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!