Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen izmosabb a jobb vádlim?

Figyelt kérdés

Nem szoktam konkrétan vádlira edzeni, de rendszeresen sportolok. Sokkal nagyobb a bal vádlim mint a jobb. Mit tudok tenni, hogy ne legyen ilyen? Az a baj, hogy a jobb már túl izmos, nem akarom, hogy a bal is olyan legyen, de még ha azt is csinálom, hogy edzek csak a balra, utána az visszaalakul ha most is magától nagyobb a jobb, nem?

17/L



2022. márc. 25. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Ezeket a "túl izmos" testrészeket én csak megmosolyogni tudom, pláne naturálban, pláne 17 éves lányként. Mit sportolsz, ami miatt ilyen hatalmasra nőtt a jobb vádlid, a másik pedig nem?
2022. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fogós kérdés! Vagy ráedzel a kisebb vádlidda esz akkor egyforma, arányos lesz, vagy nem tudom. Mit sportolsz? Mindenképp a lábaid is részt vesznek a sportodban?
2022. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ugrókötelezem versenyszerűen.

Mindkét vádlim nagy, de a jobb látványosan nagyobb, úgy értettem😂

2022. márc. 25. 15:34
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Izmot meg hírből sem ismered, annyit úgyse tudsz ugrálni h izmos legyen nyugi kiscsajszi
2022. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Drága 4-es, ajánlom figyelmedbe például ezt a youtube videót: [link]

De még rengeteg hasonló videó van, ami bemutatja ezt a sportot úgy, ahogy csak nagyon kevesen ismerik.

De azért köszönöm a kedves hozzászólást, nyilván heti 5 edzéssel ilyen ugrások mellett nem lehet izmos a vádlim…😙

2022. márc. 25. 15:46
 6/12 anonim ***** válasza:

A videóban a lánynak formásak labai, de a tiéd ennél sokkal izmosabb?

Azért azt elhiszem, hogy annyi ugralástól megizmosodott a tiéd, ez mondjuk nem mindenkinél van igy, van akinek könnyebben, van akinek nehezebben izmosodik.

Most lehet butasagot írok, de próbáld ki egy ideig, hogy a gyengébb lábad terheld jobban, fél lábbal ugrálj sokat.

2022. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A videóban szereplő lány nagyon vékonynak számít ebben a sportágban. Én teljesen más alkat vagyok, nem vagyok kövér, de mindenem sokkal vastagabb mint neki.
2022. márc. 25. 16:07
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Értelek! Ő ilyen vékonyabb alkat, de nagyon ügyesen csinalja!

Te izmosabb alkatú vagy.

2022. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Személyi edző is vagyok kisanyam! Te pedig ha kissé molettwbb vagy az beza nem izom, hanem zsír, amolyan lábháj! Szeretem mikor a kissé molettebbek tesznek fel ilyen sportosabb kérdéseket. Amúgy ne csak làbikora eddz!


Vannak ennél hasznosabb gyakorlatok is! Heti 5 azonos sportra ha heti 5x ugrál az arra sztem ne legyél büszke változatosabb kell fittnessezni kisanyam!


Na jöhet a lepontozas, ahhoz úgy is jobban ertessz mint a sporthoz

2022. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért olyan, mintha valami 12 éves troll írkálná a válaszaid? Ha olyan profi személyi edző lennél tudnád, hogy ez a sport nem csak a “lábikót” edzi. Sőt, azt is tudnád, hogy az, hogy valaki nem olyan vékony, mint pl. a videóban szereplő lány, az nem jelenti azt, hogy molett. Ha boldoggá tesz, nyugodtan írogass még ilyen kommenteket, csak magadat minősíted vele, én meg legalább jót nevetek rajtuk:))
2022. márc. 25. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!