Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fotó alapján meg tudnátok...

Fotó alapján meg tudnátok saccolni a testzsírszázalékot?

Figyelt kérdés
[link]

2022. ápr. 3. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy képet, kinek az oldaláról csented a fészbúkról?

Ő is tud róla, vagy csak kiraktad,önkényesen?

2022. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennyi irigykedőt se láttam eddig egyrakáson :-D Na, mindegy... menjetek a pokolba a zsíros testetekkel :-D
2022. ápr. 3. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Testképzavaros vagy véletlen?

De most teljesen komolyan kérdezem.

Szerintem tudod, hogy minden rendben van a testeddel, és tettél azért, hogy így nézz ki mégis ilyeneket kérdezel.

Ha azt kérdeznéd, hogy mások szerint hogy nézel ki még meg is értenem, de így...

Aztán meg másokat elküldesz a pokolba a "zsíros testükkel", csak mert nevetségesnek találják, hogy ilyen felesleges kérdést teszel fel... Hűha, nagy baj lehet.

A te testeddel minden rendben van és valószínűleg a többiekével is.

Itt a kérdésedről van szó.

Tudod van az a mondás, hogy hülye kérdésre hülye válasz, na most itt is ez történt:)

2022. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, van egy aranyos katicabogár a válladon 😍
2022. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
O, nem biztos, hogy testkep zavar. Inkább onimadat. 😱😂
2022. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézzük inkább a vállat, jól szét van szakadva. Ez idővel eltűnik vagy mindig ilyen lesz? Hány kilónál kezdett ennyire striás lenni? Vékonyabb vonalakban nekem is szokott néha de az idővel elhalványul teljesen.
2022. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon el vagy hízva, az izom pedig kevés :( Olyan 25–28% testzsír lehet rajtad. Nagyon zsíros, tónustalan a tested. Semmilyen izmod nem látszik, még halványan sem.
2022. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Teljes kep nelkul passz, de sztem kezdj el mellezni is 😀 kicsit furak az aranyok
2022. ápr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!