Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gördeszkások! Tudnátok segíten...

Gördeszkások! Tudnátok segíteni, vagy esetleg valami tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még tavaly születésnapomra kaptam egy gördeszkát anyukámtól, és nagyon örültem neki.


Maga a gördeszka az egy ilyen no-name, olcsó deszka (mivel nem engedhetjük meg magunknak, hogy 15-20 ezreket ráköltsünk egy gördeszkára). Ezzel nem is lenne baj, viszont nem tudom hogy miért, de valamiért nem tudok vele fordulni.

Más deszkákkal (pl. pennyboard, longboard, mások gördeszkájával) eddig simán ment a fordulás menet közben, de a saját gördeszkámmal valamiért nem megy.


Magával a deszkával van baj (vagy hát annak a kerekeivel/csapágyakkal stb..), vagy csak nem jó az ún. technikám?


Segítőkész válaszokat előre is köszönöm!



2022. máj. 5. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha más gördeszkákkal ment, akkor valószínűleg a mostani deszkáddal lesz a gond. Egyébként a 15-20 ezer is kevés egy jó deszkára, legalábbis 10 ezerért is tudsz venni olyat, ami csak dísznek jó. Nagyjából 30 körül kezdődnek a jobb deszkák szerintem.
2022. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbálj meg lazítani a tengelyén
2023. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!