Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy ne verjem szét a kezemet...

Hogy ne verjem szét a kezemet zsákolás közben?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek Titeket!

Óvónő vagyok, de nagyon szeretem püfölni a boxzsákot. Mióta szeptemberben elkezdtem dolgozni, azóta nem zsákoltam, de most nagyon szeretnék.

5 évig karatéztam anno, rengeteget zsákoltunk versenyek előtt. Akkor szerettem bele, de mindig levertem a bőrt a bütykeimről, ami most nem lenne annyira szép óvónőként szétvert kézzel.

Mit tudnék tenni, hogy a nagy hévben megmaradjon a bőröm?😁

/Tudok zsákolni, csak amikor nagyon belejövök, akkor 1-1 félrecsúszik.../



2022. máj. 12. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bandázs + zsákolókesztyű (vagy rendes boxkesztyű), aztán megmarad a bőr. :)
2022. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni egyszerű seiken-védőt. Vékonyabb mint a zsákoló kesztyű, de megvéd a horzsolástól.
2022. máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ha nem csuszára ütöd meg a zsákot, akkor nem jön le a bőr, persze ahogy fárad az ember, akkor már nehéz erre odafogyelni.
2022. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 igen, amikor már benne vagyok nagyon, akkor szokott 1-1 félre menni, ahogy mondtam is. Kevés megy félre, de ha nagyon megcsúszik, akkor oda a bőr...
2022. máj. 12. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Bandázs+kesztyű.
2022. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!