Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szobakerékpár vagy ellipszis...

Szobakerékpár vagy ellipszis tréner?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyikkel lehet jobban zsírt égetni? sok helyen olvastam hogy az ellipszis a jobb, de olvastam olyant is egy személyi edzőtől hogy a kerékpár jobb mert több munkát végzel, az ellipszissel meg túl könnyű az egész, csak a pulzust viszi fel.

Vélemények?


2010. szept. 17. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ellipszis tréner, több izomcsoportot dolgoztat meg. Határozottan jobb választás.
2010. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az ellipszissel túl könnyű?? Max akkor, ha nagyon olcsó vackot veszel, egyébként legmagasabb fokozaton használva leszakad a farod és a lábad, ha nem vagy edzett, akkor még a hátad is. Inkább ezt vegyél, ha formában akarsz maradni.
2010. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ellipszis sokkal jobban átmozgat.
2010. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

akkor maradok az ellipszisnél.


Ehhez mit szóltok?


[link]


50e ami elég húzós, de megérheti az árát? -- inkább ilyen árban gondolkodom, mert ha veszek egy olcsó sz@rt azzal sem megyek sokra..

2010. szept. 17. 19:40
 5/5 anonim válasza:
Nem rossz, de nem a leghosszabb élettartalmú darab. Én egy sportboltban a kiállított mintadarabot lealkudtam 80 ezerre, tök profi gép, újonnan bőven száz felett adják. Két éve naponta nyűvöm, de semmi baja, szerintem jobban járnál egy ilyen megoldással, egyrészt csomó pluszprogram van a profi gépeken, másrészt nem mennek tönkre olyan hamar, és a mintadarab rendszerint lealkudható, mert mindenki fél, hogy azt már agyonhasználták, a boltos meg egy idő után boldogan megszabadul tőle.
2010. szept. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!