Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Székesfehérváron és környékén...

Székesfehérváron és környékén tánc lehetőség? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17/L vagyok, 12 évig akrobatikus rock and rolloztam, amit most egészségügyi okokból abbahagytam. Viszont a tánc iránti szenvedélyem megmaradt, így valamilyen másik táncfajtában próbálnám ki magam. Lehet ez kortárs, latin, stb. (Tudom, ezeket előbb célszerű elkezdeni, de azért van egy kis táncos múltam + egyelőre hobbiként szeretnék táncolni) Úgyhogy légyszi ha tudtok ajánljatok hobbi, de nem teljesen amatőr tánccsoportokat, edzéseket, egyesületeket ahol korombeli fiatalok vannak:) köszönöm! (Szfvár és környéke)

2022. máj. 22. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:

A latin táncokat kerüld el messziről, dugig van 30as korosztállyal, dagadt incel pasikkal akik izzadnak, egyáltalán nem megy nekik a tánc, de folyamatosan ott ül az arcukon a demegdugnálak arckifejezés.

Ez kimondottan Székesfehérvári tapasztalatom.

Mindkét nagyobb latintancos "iskolába" kb ugyan azok az emberek jarnak.

Van egy cigány forma 30as pasi, mindenkire rányomul, de rettenet szanalmasan csinálja... tánc közben meg higanymozgása van, úgy ráncigál, mintha ki akarná tépni karod lábad.

2022. máj. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!