Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A hasat milyen gyakorlattal...

A hasat milyen gyakorlattal lehet a legjobban ledolgozni?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt sok gond a súlyommal, világ életemben vékony voltam, annyit ettem amennyit akartam és nem látszott meg rajtam. Most ahogy közeledek a 30-hoz, észrevettem hogy elkezdtem kicsit pocakosodni, így elkezdtem plank-elni és folyamatosan feszegetem a határaimat. Ez önmagában elég, vagy csináljak mást is, illetve változtassak az étrendemen is?
2022. jún. 7. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

A "has ledolgozása" értelmezhetetlen. Ez a szókapcsolat a Nők Lapja cikkek színvonalát idézi. A hasi zsírt fogyással tudod eltüntetni, amihez kalóriadeficit szükséges. A biológia nem úgy működik, hogy csinálgatsz hiper-szuper gyakorlatokat, aztán azok célzottan valamelyik kiszemelt testrészedről leégetik a zsírt. Akik így gondolják, azok hogy tudták elvégezni az iskolát?

A fogyás (ezáltal a zsírfelesleg eltüntetése) csak a kalóriadeficiten múlik. Ha az egyén tartós kalóriadeficitben van, azaz kb. 500-600 kalóriával többet éget el a napi aktivitása során, mint amennyit étellel/itallal bevisz, akkor fogyni fog. Edzeni, sportolni jó, hiszen az egészséges élet alapja a mozgás, de a fogyás szempontjából a konkrét matek, a konkrét számok a mérvadók. Ha a matek nem jön ki, nem vagy kalóriadeficitben, akkor plankelhetsz te egész nap, nem fogsz fogyni.

Tölts le egy telefonos kalóriaszámláló alkalmazást, vegyél egy konyhai mérleget, és hajrá! Olvasd el ezt a cikket, és mindent érteni fogsz:

[link]

2022. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 Hogyan bírták elvégezni az iskolát?

- Ja mert mindenki, köztük Te is úgy születtél, hogy ezeket már mind tudtad.

2022. júl. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!