Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért a focisták a legbeképzel...

Miért a focisták a legbeképzeltebbek és a legbunkóbbak?

Figyelt kérdés

Találkoztam sok sportolóval,láttam őket edzeni, válogatott kosár és kézilabdázókat,különböző harcművészekkel és küzdősportolókkal,futókkal, de mindegyik illemtudó volt, kulturáltan viselkedett,tudta mikor van vége az edzésnek,ismerték a váltócipő fogalmát,stb míg a piti, sehol sem jegyzet focisták,illetve a magasabb osztályokban játszók magatartása általában kritikán aluli volt és elképesztőn beképzelten viselkedtek. De kb ugyan ez van egy kocsmában is.

Sok éven keresztül láttam ezt.

Miért van az, hogy a focisok a legalpáribbak?



#pszichológia #nagyképűség #focisták,labdarúgók,sportolók, #viselkedés,illem,jellem,kulturáltság,viselkedés,magatartás
2022. jún. 10. 22:29
 1/7 anonim válasza:
89%
A legnullább teljesítményre a legtöbb pénzt és ajnározást ők kapják. Menj ki egy faluba, adj a naplopó alkesz köcsögöknek fejenként havi 5 millát a semmire, és sulykold azt nekik reggeltől estig, hogy ők a nemzet legnagyobb hősei. Mennyi időn belül lesz az amúgy is gyengén bútorozott fajtájukból iszonyú beképzelt, fennhéjázó, magától végsőkig elszállt köcsög?
2022. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem láttad még az NFL-t. Ott szinte elvárás, hogy az ember agresszív bűnöző legyen, sokukat viszik a sittre gyilkosságért.
2022. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert általában mind iskolázatlanok, mellé rettentően túl vannak sztárolva és ezzel arányosan fizetve is.

Egy úszó, tornász, vívó, atléta, kajakozó vagy bárki más azért általában szerez mellé diplomát, meg ő nem fog havi 10-20 milliót kapni azért mert bevitt két tust vagy leúszott tíz hosszt, míg a focisták a semmit nem érő teljesítményükre is annyi pénzt kapnak amit egy dolgozó ember álmodni se tud, és az összes média (kormánypárti és ellenzéki is amúgy) őket szopkodja reggeltől estig. Kevés ész + nagy egó + sok pénz = sudribunkó ember. Nem nehéz ez.

2022. jún. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

mert a nulla vagy nulla közeli teljesítményt is rengeteg pénzel honorálják.


bár hallottam olyat,hogy a nemzeti 11kijutott a vb-re kaptak autót meg minden xart,aztán a csoport körben egyből kiestek. és vissza kellett adni az ajándékokat. na ott már nem lehet nagypofájuskodni.

2022. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
Mert ők kapják a legtöbb pénzt fiatal kortól. Ez pedig nem építi a személyiségüket.
2022. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hán yolyannmostani focistáról hallottá, akinek a neve előtt van Dr? Mert én még nem találkoztam olyannal, de úszóval és vizilabdázóval már igen
2023. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fizukkal nem igazán tudtok mit kezdeni, a legtöbb országban ők keresik a legtöbbet, mivel a világ legnépszerűbb sportja. Hiába vagyunk vízilabdában világverőek, 10-ed annyi embert se érdekel mint a focit, ráadásul vízilabdában eleve nincs akkora verseny, hiszen jóval kevesebb ország űzi profi szinten.
2023. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!