Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal lehet...

Milyen gyakorlatokkal lehet nagyobb combom és karom?

Figyelt kérdés

Szóval az egész ott kezdődik hogy eléggé sovány vagyok, nem jönnek rám könnyen a kilók. Ez már olyan szinten van, hogy nem merek kimenni rövidnadrágban az utcára és az ujjatlan pólókat se szeretem, mivel nagyon vékony a karom és a lábam.

Gondoltam arra, hogy otthon elkezdenék edzeni, hátha sikerül valami eredményt elérnem.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Van valakinek valamilyen tippje/ötlete hogy hogyan lehetne ezt a "hízó folyamatot" gyorsan elérni? Hiszen itt a nyár és egyre melegebb lesz szóval kelleni fog a rövidnadrág, amivel nekem problémáim vannak.



2022. jún. 18. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A sport gyakorlatokat tudom javasolni.
2022. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Célnak megfelelő étrend (200-300 kcal többlet, kiegyensúlyozott makrotápanyag), progresszív súlyzós edzésterv (minden izomcsoportra kiterjedően), kielégítő regeneráció (pl. alvás, nyújtás, stb.). Ha ez a három stimmel, akkor X hónapon/éven belül jól fog kinézni. Ha te ezt már jövő hétre szeretnéd, akkor írj egy panaszlevelet Istennek, vagy pereld be a biológiát.
2022. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Hasonló helyzetben voltam, tavaly nyáron kezdtem edzeni, akkor még nem szerettem rövidnadrágot hordani. Azt csináltam amit #2 írt, kcal többlet, testépítés alapgyakorlatai + tolódzkodás, húzódzkodás ami jó. Heti 5-6 edzés. Még most is vékony vagyok, de vettem rövidnadrágokat és ahogy eljött a pólós idő már kérdezgetik az ismerőseim, hogy mit edzek mert vastagabb, szélesebb, eres vagyok.
2022. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg itt a nyár, de nyugi, nem kell aggódj a nyári formád miatt, mert azt nagyon hamar elfelejtheted. 2023 nyarára kitartással és folyamatos informálódással az izomépítésről (kajálás, tápanyagok, gyakorlatok, regeneráció, tanácsok...) már lehet formád.
2022. jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

#4 Én is csatlakozom a sportolók körébe.:)



Sajnos én is nagyon vékony vagyok, ez már a beteges kategória. Bárhova megyek megjegyzéseket tesznek az alkatomra, de nem vagyok mérges az emberekre, mert tényleg brutális, ahogy kinézek....:/


Alig eszek, nem mozgok semmit, öntöm magamba az energiaitalt.


A héten lett elegem, kiborultam...

Sokszor nekifutottam már az átalakulásnak, de eddig mindig feladtam.


Holnaptól elkezdem a folyamatot, már mindent beszereztem, csak én kellek hozzá, az erőm, a kitartásom.:)


Ennek a nyárnak már lőttek, de attól még elkezdhetem, hogy jövő nyárra már ne így nézzek ki.

2022. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?f/l? Sok mindentől függ a problémád
2022. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vegyél egy húzódzkodó rudat otthonra, olyat ami ajókeretbe illeszthető és próbálj húzódzkodni.

Csinálj fekvőtámaszokat.

Csinálj guggolásokat, hasprést, tolódzkodást.

Ha már valamilyen szinten tudsz edzeni, akkor kezdj el fokozatosan többet enni. Ha 10 fekvőtámasztól is remeg a karod, akkor nem ajánlom, hogy napi szinten bekajálj, mert csak hájas leszel.

2022. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!