Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sport ajánlott nekem?

Milyen sport ajánlott nekem?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok, régen atletizáltam versenyszinten, aztán sok évig nem csináltam semmit. Most 2-3 éve újra elkezdtem futni egyedül. Viszont szeretnék valami olyan sportot űzni, hobby szinten ami elsősorban szórakoztató és társaságban van. Nem szeretek focizni, kosarani, kézilabdázni. Írnátok olyan csapat vagy akár egyéni sportokat, mozgásformákat, amik élvezetesek és új embereket, barátokat lehet közben megismerni. Ha valamire még kíváncsiak vagytok akkor azt még leírom.
2022. júl. 8. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Küzdősportok.
2022. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lakóhelyeden kéne körülnézned, tájékozódnod kéne, hogy mire van lehetőség, mert hiába írom én neked, hogy evezz, vagy tollasozz, ha nincs rá lehetőség a közeledben. Nem?

Futós csoportok is vannak egyébként, ha az megy, szereted és csak a társaság hiányzik, szerintem azzal kezdd.

2022. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!