Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sport ajanlott nagyobb...

Milyen sport ajanlott nagyobb mellekkel?

Figyelt kérdés
Hosszabb kihagyas utan szeretnek elkezdeni ujra sportolni. 3 eve mikor sportoltam, meg nem voltak nagyok a melleim, viszont mostanra valtoztak a dolgok. Ez szamomra hatrany, mivel a hatam is megfajdul es a ruha sem kenyelmes igy. Kondizni annyira nem szetetnek. Nekem unalmas. Regen tancoltam es roplabdaztam.

2021. júl. 6. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

pedig némi hátizom erősítés segítene a hátfájásod ellen. jobban tudnád tartani a "lányokat".

egyébként jogára gondoltál?

2021. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jogara nem nagyon. Valami porgosebbre vagyok :) joga nekem kicsit nagyis (remelem nem sertelek meg vele)
2021. júl. 6. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

nem sértesz meg csak találgatok.

spining?

2021. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hátfájásra gyógytorna - nem igazán pörgős, de segít
2021. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
úszás
2021. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még az úszás lenne a legjobb, illetve a gyógytorna, vagy az aerobik, ami kicsit lassabb, nem túl pörgős.
2021. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen testalkatod van?
2021. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
48%
Az úszás tényleg jó lehet. Már ha szereted a vízet. Attól még a mellméreted is csökkenni fog. De csak lassan a sporttal. Mert ha tényleg nagyok a melleid és gyorsan belevágsz, megereszkedhetnek, mert a bőröd ne fog olyan gyorsan visszahúzódni, mint ahogy a zsírszövetet lebontja a tested. Szóval csak kezdetbem módjával.
2021. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!