Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy hívták a magyar Forma...

Hogy hívták a magyar Forma 1-es riporter csajt?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem pontosan, de 2008 vagy 2009 körül volt egy riporter csaj a magyar f1-es stábban. Barna haja volt, talán modell vagy szépségkirálynő volt korábban. Valaki nem emlékszik a nevére?

2022. júl. 10. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Kiszel Tünde
2022. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
keleme anna
2022. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Czollner Gyula 😂

Nem tom basszus... rendszeresen nézem a Forma 1-et, de én nem is emlékszem arra, hogy volt női kommentátor. Ha volt is, akkor max 1-2 futam erejéig. Túrom a netet, ott sem találom.

Nem Mérei Andira gondolsz? Keszthelyi Vivien nem lehetett, mert akkor 8-9 éves volt :D

Vagy lehet hogy amikor az RTL-en közvetítették akkor volt ez? Bár asszem korábban volt.

2022. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kommentátor volt, hanem néha a paddockba küldték be, hogy gyors interjúkat készítsen a pilótákkal. Pilóták meg imádták és mindig tréfálkoztak vele.
2022. júl. 10. 18:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem pontosan, de sanszos, hogy ez még az RTL klubos időszak volt. A két riporter Wéber és Czollner volt, az biztos és a paddockba küldték be ezt a csajt.
2022. júl. 10. 18:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt elismerem, hogy nem volt hosszú karrierje, talán egy vagy két évig volt ott, azért nem találtam róla semmit a gugliban.
2022. júl. 10. 18:33
 7/9 A kérdező kommentje:
O.K. Megvan, Bende Adrienn. Fél évig volt csak ott.
2022. júl. 10. 18:39
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Valami adrienne volt ha jól rémlik,de nem riporter volt hanem valami celeb féle.
2022. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, közben megtaláltam. Amúgy jól emlékszel. Bende Adrienn :)
2022. júl. 11. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!