Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az önkielégítés csökkenti a...

Az önkielégítés csökkenti a tesztoszteron szintet?

Figyelt kérdés
AZ önkielégítés hátráltat a növésben. Testet építek és ha akadályoz akkor nem csinálom...
2010. szept. 21. 14:30
 1/7 A kérdező kommentje:
16éves vagyok
2010. szept. 21. 14:35
 2/7 anonim válasza:
32%
nem hátráltat a nővésben.
2010. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
nem hátráltat, így van de csökken a tesztoszteron szinted. Tribulis!!!
2010. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
tribulus*
2010. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha kiverd,vagy dugsz,kb fél órára kicsit csökken,utána ugyanazon a szinten van megint.A sporttól meg nő.Nézd meg hányan kezdik dobálni a súlyokat a teremben az edzés felénél!
2010. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Morals ***** válasza:
78%

Kíváló kérdés.

22/F vagyok, 6 évesd edzek naturál módon. Kevesen vannak, kaik többek tudnak nálam a testépítéssel kapcsolatban. Lehet beképzelt vagyok, de ez a szenvedélyem.


Az önkielégítés, pontosabban maga az ejakuláció valóban csökkenti a tesztoszteron-szinted. Ez természetes következmény, hiszen amig szexuálisan izgatott vagy, ez a szint emelkedik. (egy jó edzés is emeli, kb 50 percig, aztán fokozatosan leesik, és elkezd termelődni a kortizol, egy lebontó hormon, de ezt most hagyjuk)

Naturál testépítőknél lehet jelentős, ha mondjuk napi 3x kiveri. Ha nem csinálod, észreveszed, hogy nem vagy annyira fáradékony, és több az energiád, és a tesztoszteron szinted sem ugrál.

Az ember teljesítőképessége orgazmus után rohamosan csökken kb 2-3 óráig, aztán ismét helyreáll.

Ha koxolsz, ez a kérdés elveszti jelentőségét.

ha naturál vagy, tartsd szem előtt. Sajnos ez a sport teljesítmény-orientált, és a kérdés az, mit akarsz elérni.

Ha cuccok nélkül akarod elérni a legjobb formát, heti 1, max 2 orgazmus az elfogadható. Ha szereted a szexet és komolyan akarsz edzeni, kezdj el cuccolni, mint a legtöbb fogyatékos.

Remélem segítettem.

2010. szept. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó válaszolótól szeretném megkérdezni hogy ha ilyen sokat tudsz erről akkor megtudnád mondani hogy a növésben akadályoz-e?
2010. szept. 25. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!